Typ služby oktet v záhlaví IP Neinicializováno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 217207 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Inicializován oktet Type of Service (TOS) nula platformách pro aktualizaci Service Pack 4 a novější sestavení na Alpha a x 86. Výsledkem náhodná hodnota pole Priorita v TOS oktet. Zásobníky TCP/IP některých výrobců dodavatele může vyžadovat, že pole Priorita nastaveny na nulu a jejich odešle do libovolného hostitele, který nesplňuje tento požadavek tedy příčinou relací mezi WINDOWSNT a takové hostiteli nezdaří, pokud pole Priorita se stane s získat náhodně inicializován WINDOWSNT nula na signál reset.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte staticky oktet TOS nastavením hodnoty DefaultTOS v registru některé nenulovou hodnotu. Další informace o tom, jak změnit hodnotu DefaultTOS naleznete v následujícím článku v Knowledge Base:
120642 Konfigurační parametry NBT pro systém Windows 2000 nebo Windows NT a TCP/IP
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Další informace

Hostitelé sálové počítače IBM jsou hostitelů IP, které jsou známé máte tento problém. Konfigurace IP zásobníku na sálové počítače IBM lze nakonfigurovat přijmout nenulové hodnoty v poli Priorita. O proveďte potřebné změny naleznete dokumentaci operačního systému IBM informace.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Další informace je k dispozici v následujících RFC:
  • RFC 791, protokol--Protocol specifikace DARPA Internet programu
  • RFC 1349, typu služby Internet Protocol Suite

Vlastnosti

ID článku: 217207 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbnetwork KB217207 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:217207

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com