OFF2000: Použití programu SelfCert k vytváření digitálních certifikátů pro projekty VBA

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 217221 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ217221
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Sada Microsoft Office 2000 obsahuje program, který můžete používat k vytváření digitálních certifikátů pro podepisování projektů v jazyce Microsoft Visual Basic for Applications (VBA). Název tohoto programu je SelfCert.exe. Tento program můžete používat k vytváření testovacích certifikátů pro podepisování projektů VBA.

Další informace

Poznámka : Digitální podpisy vytvořené pomocí programu SelfCert jsou určené pouze pro osobní použití. Nejsou určeny pro komerční distribuci programů v jazyce VBA. Generované certifikáty neověřují identitu autora projektu.

Certifikáty s automatickým podpisem byste měli používat pouze pro osobní účely. Pokud potřebujete ověřený certifikát, obraťte se na certifikační úřad, jejichž seznam je uveden na webové stránce společnosti Microsoft na adrese:
http://office.microsoft.com/assistance/2000/certpage.aspx
Program popsaný v tomto článku je poskytovaný "tak jak je" a společnost Microsoft nezaručuje, že je možné jej používat ve všech situacích. Technici odborné pomoci společnosti Microsoft vám mohou pomoci s instalací a vysvětlit funkčnost programu, avšak nemohou jej jakkoli upravovat ani vytvářet nové funkce podle vašich individuálních požadavků.

Vytvoření testovacího certifikátu

Pokud chcete vytvořit testovací certifikát pro použití v projektu VBA v sadě Microsoft Office 2000, postupujte podle následujících pokynů:
 1. V nabídce Start přejděte na příkaz Programy a poté klepněte na položku Průzkumník Windows .
 2. V programu Průzkumník Windows přejděte do složky Program Files \Microsoft Office\Office, kde Program Files je jednotka a složka, kde je nainstalována sada Microsoft Office 2000.
 3. Nalezněte program SelfCert.exe a poklepejte na něj.

  Poznámka : Program SelfCert.exe není součástí standardní instalace sady Microsoft Office. Pokud je třeba program SelfCert.exe nainstalovat, spusťte z disku CD-ROM č. 1 sady Office instalační program a klepněte na položku Přidat či odebrat součásti . Klepněte na symbol plus (+) vedle položky Nástroje sady Office ; klepněte na položku Digitální podpis pro projekty v jazyce VBA a poté klepněte na položku Spouštět z tohoto počítače . Klepněte na tlačítko Aktualizovat .
 4. Po spuštění programu SelfCert zapište do pole Vaše jméno vaše jméno a klepněte na tlačítko OK .
Takto vygenerujete digitální certifikát pro zadané jméno.

Odkazy

Další informace o digitálních certifikátech a podpisech naleznete po klepnutí na položku Nápověda pro Microsoft název_produktu v nabídce Nápověda , kde zadejte heslo Jak mohu digitálně podepsat projekt v poli Pomocníka Office nebo Průvodce odpověďmi. Klepnutím na tlačítko Hledat zobrazíte požadovaná témata.

Na následující webové stránce společnosti Microsoft si můžete stáhnout dokument white paper o použití digitálních certifikátů a podpisů:
http://office.microsoft.com/downloads/2000/o2ksec.aspx

Vlastnosti

ID článku: 217221 - Poslední aktualizace: 9. ledna 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbdownload kbdownload kbdta kbinfo kbmacro KB217221

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com