OFF2000: SelfCert kullanarak VBA projeleri için dijital sertifika oluştur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 217221 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Office 2000, Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) projeleri imzalama için dijital sertifika oluşturmak için kullanabileceğiniz bir programı içerir. Program, SelfCert.exe denir. "VBA projeleri oturum açmak için kullanabileceğiniz sınama sertifikaları" oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Not: SelfCert programıyla oluşturulan dijital imzalar, yalnızca kişisel kullanım içindir. Bunlar VBA çözümlerini ticari dağıtıma amacındadır değil. Oluşturulan bir sertifika türü için kimlik doğrulamaz.

Kendini imzalamış sertifika yalnızca kişisel kullanım için kullanmalısınız. Kimliği doğrulanmış bir sertifika gereksinim duyarsanız, aşağıdaki Microsoft World Wide Web sitesinde listelenen gibi bir sertifika yetkilisine başvurun istiyor:
http://officeupdate.microsoft.com/office/redirect/fromOffice9/cert.htm
Program, bu makalede açıklanan "olduğu gibi" sağlanmıştır ve Microsoft tüm durumlarda kullanılabilir garanti etmez. Microsoft destek mühendisleri yükleme ve bu programın var işlevi ile yardımcı olsa da, yeni işlevsellik sağlamak için program değiştirmez.

Bir sınama sertifikası oluşturma

Bir sınama sertifikası kullanmak için Microsoft Office 2000, VBA projeleri oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Windows Başlat menüsünden Programlar ' ın üzerine gelin ve sonra Windows Gezgini ' ni tıklatın.
 2. Windows Gezgini içinde gitmek Program Files \Microsoft Office\Office klasörü Program Files sürücüyü ve klasörü, Microsoft Office 2000 yüklü olduğu.
 3. SelfCert.exe programı bulun ve çift tıklatın.

  Not: The SelfCert.exe program, standart yüklemenin, Microsoft Office'in bir parçası değil. SelfCert.exe programı yüklemeniz gerekirse, Office CD1 için Kur'u yeniden çalıştırın ve Özellik Ekle veya Kaldır'ı tıklatın. Office Araçları ' nın yanındaki artı işaretini (+) tıklatın; VBA projeleri için sayısal imza ' yı tıklatın ve sonra da <a2>Bilgisayarımdan Çalıştır</a2>'ı tıklatın. Şimdi Güncelleştir ' i tıklatın.
 4. SelfCert başladıktan sonra yer <a1>adınız</a1> kutusuna adınızı yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
Bu işlem, sağladığınız ad için bir dijital sertifika oluşturur.

Referanslar

Dijital sertifikalar ve imzalar hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde <a1>Microsoft Product Yardım</a1>'ı, nasıl ISTEDIĞIM imzala Projemi, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 217221 - Last Review: 9 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbmacro KB217221 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:217221

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com