дочірній домен не успадкувати змінення батьківського домену у службі Office 365, Azure або Windows Intune організаційний обліковий запис А комп'ютера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2174324 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Після внесення змін до батьківського домену (верхнього рівня), яка перевіряється в рамках організаційних облікового запису, наприклад Office 365, Microsoft Azure або Windows Intune, дочірній домен, який перевіряється в межах організаційний обліковий запис А комп'ютера не наслідують зміни. Ця проблема може виникнути, коли ви виконайте одну з таких дій:
 • Змінити область від стандартних до Федеративні
 • Змінити область від Федеративні стандарт
 • Встановити домен автентифікації або Федерації конфігурацій
 • Оновлення до домену служб служба Active Directory Федерації (AD FS) спираючись сторони довіри
 • Підтвердження права власності на домен

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, видаліть дочірнього домену додати і перевірити батьківського домену та повторного запит на додавання дочірнього домену.

Примітка. Після батьківського домену підтверджено і додають дочірнього домену, не потрібно перевірити дочірнього домену, оскільки він успадковує параметри (перевірку автентичності та Федерації) від своїх батьків.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути, якщо дочірнього домену перевіряється в межах організаційний обліковий запис А комп'ютера, перш ніж батьківського домену підтверджено. Коли дочірнього домену підтверджено перше, перевірка і його настройками вдалося незалежно від батьківського домену.

Наприклад, перевірити на Corp.constoso.com домен. Пізніше, перевірити на contoso.com домен. Коли ви перевірити Corp.contoso.comі власність довела, простір імен, створений у службі Office 365 як домену, який є повністю незалежним від contoso.com. Отже, коли ви пізніше перевірити contoso.com, не впливають на будь-які зміни, внесені до цього нового домену Corp.contoso.com.

У певних випадках ви можете керувати властивості домену дитини незалежно від батьківського домену.

Посилання

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2174324 - Востаннє переглянуто: 21 червня 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 o365e o365m o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2174324 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2174324

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com