Outlook'ta Windows Adres Defteri'ni görüntüler kişiye vCard dönüştürme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 218397 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

VCard içeren ve bir kişiyi vCard'vCard simgesini çift tıklatarak oluşturmaya bir ileti aldığınızda adres defterine Ekleseçeneğine sahip bir ileti görüntülenir. Bu düğmeyi tıklattıktan sonra ilgili kişi oluşturulmaz.

Neden

Daha önce Windows Adres Defteri (WAB) vCard bilgileri için varsayılan işleyici olarak ayarlamanız gerekir. WAB, bilgisayarınızdaki varsayılan bilgiler eklendi.

Çözüm

Outlook vCard dosya işleyicisini ayarlayın.

Daha fazla bilgi

WAB, öncelikle Microsoft Outlook Express tarafından kullanılır ve Internet yalnızca Outlook yüklemesi tarafından kullanılıyor olabilir. WAB, vCard'ları işlemek üzere ayarlandığında, Outlook ilgili kişi formu almak ve bu bilgileri sunmak için kullanılmaz.

NOT: Olduğundan Microsoft Windows'un birçok sürümü, aşağıdaki adımlar sizin bilgisayarınızda farklı olabilir. Farklıysalar, bu adımları tamamlamak için ürün belgelerinize bakın.

Outlook, vCard'ları için varsayılan işleyici olarak ayarlamak için şu adımları izleyin:
 1. Çalışan tüm programlardan çıkın.
 2. ' I tıklatın Başlat, işaret Programlarve ardından Windows Gezgini.
 3. Üzerinde Görünüm menüsünde'ı tıklatın Klasör Seçenekleri. ' I tıklatın Dosya türleri sekmesini ve Kayıtlı dosya türleri tıklatın vCard dosyası.
 4. ' I tıklatın Düzenle ve söz Dosya türlerini Düzenle,'ı tıklatın Açık içinde Eylemler kutu. ' I tıklatın Düzenle.
 5. İçinde için eylem türü düzenleme: vCard dosyası,'ı tıklatın Gözat ve Outlook.exe dosyasına gidin. Varsayılan konum forOutlook.exe aşağıdaki gibidir:

  C:\Program Files\Microsoft Office\Office.
  Varsayılan yükleme konumu kullanmadıysanız, yükleme yolunda değişebilir. Örnek yolu söz konusu olduğunda, Outlook vCard ve filenamemust saklamak için bir değişken açar anahtar thatdesignates eklenmesi. İlişki için yol şöyle olmalıdır:
  "C:\Program Files\Microsoft Office\Office\outlook.exe" / v "%1"
  ÖNEMLİ: Yukarıdaki yolun olduğu gibi tırnak işaretleri kullanın.
 6. ' I tıklatın TAMAM, TAMAMve sonra TAMAM.
 7. Outlook'u başlatın ve thevCard dosyasını içeren iletiyi bulun. Çift tıklatın Kartvizit simge. İlgili kişi formunu bilgi ile vCard.Click görünür. Kaydet ve Kapat ilgili kişi saklamak için.

Referanslar

VCard'ı kullanma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
197026 Outlook 2000'de vCard nasıl kullanılır
VCard alma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
212993 Outlook 2000'de bir Vcard dosyası alamıyor

Özellikler

Makale numarası: 218397 - Last Review: 29 Eylül 2013 Pazar - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbmt KB218397 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 218397

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com