Özel kullanıcı aracısı dizesi IEAK Sihirbazı tarafından otomatik sürüm eşitleme için gönderilmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 218933 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Deftere Naklet Platform kayıt defteri girdisi, bir proxy veya güvenlik duvarı, ınternet'e göz atmak için Microsoft ınternet Explorer çalıştıran istemciler olanak tanıdığı bir özel kullanıcı aracısı dizesi (UAS) belirtmek için kullanabilirsiniz. Bu istemci özgü UAS, ınternet Explorer, ınternet'e bağlanamıyor.

Bu istemci bilgisayarların birinde ınternet Explorer Administration Kit (IEAK) kullandığınızda, bir Otomatik Sürüm Eşitleme gerçekleştirmek için ınternet'e olmayabilir. Güncelleştirilmiş bir ınternet Explorer dağıtımı oluşturmak için en son ınternet Explorer dosyaları karşıdan yüklemek için Otomatik Sürüm Eşitleme'yi kullanabilirsiniz.

Neden

IEAK Sihirbazı ınternet'e bağlandığında, istemci tarafından belirtilen UAS göndermez. Bunun yerine "IEAKWIZ eklenen" ile standart olan UAS gönderir. Bu nedenle, proxy veya güvenlik duvarı istemci belirtilen UAS kullanmaz ve bu bağlantıyı ınternet erişimine karşı kısıtlar.

Çözüm

Internet Explorer Administration Kit 5. 5

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276369En son ınternet Explorer 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir

Internet Explorer Administration Kit'e 6

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer 6 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
328548En son ınternet Explorer 6 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:
  Date   Time  Version     Size   File name  Platform
  ---------------------------------------------------------------
  05/18/02 16:17 6.0.2717.800 217,088 Ieakwiz.exe Intel
				

Bu düzeltmenin yüklenebilmesi için <a0></a0>, Ieakwiz.exe dosya IEAK6 klasöre kopyalayın ve varolan Ieak6wiz.exe dosyasını silin.

ınternet Explorer Administration Kit, Başlat Menüsü'nden çalıştırmak, "Ieak6wiz.exe" için yeni dosyayı yeniden adlandırmak gerekir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak olan ınternet Explorer sürüm 5.5 Service Pack (SP) 1 ve ınternet Explorer 6 SP1 düzeltildi.

Özellikler

Makale numarası: 218933 - Last Review: 22 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.8
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer Administration Kit 5.5
 • Microsoft Internet Explorer Administration Kit 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbie550presp1fix kbie550sp1fix kbie600sp1fix KB218933 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:218933

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com