Popis Netdiag /fix Switch

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 219289 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje přepínače Netdiag /fix. Tento přepínač může být užitečné pro oprava problémů s Domain Name Server (DNS) a testy řadič domény.

Další informace

Jsou popsány následující testy:

test služby DNS,

Pokud je počítač řadičem domény, Netdiag ověří všechny položky DNS v souboru Netlogon.DNS k určení, zda jsou správné a aktualizuje příslušné položky, pokud k potížím.

Testy řadič domény

Domény GUID mezipaměti místního počítače na primární domény je jiný než domény GUID uložen v řadiči domény, pokusí se Netdiag aktualizace domény GUID v místním počítači.

Vlastnosti

ID článku: 219289 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbnetwork KB219289 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:219289

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com