Popis Netdiag/Fix prepínač

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 219289 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje prepínač Netdiag/Fix. Tento prepínač môže byť užitočný pre opravuje problémy s Domain Name (Server DNS) a testy radiča domény.

DALSIE INFORMACIE

Opísané sú tieto skúšky:

DNS Test

Ak je počítač radičom domény, Netdiag overí všetky položky DNS v súbore Netlogon.dns zistiť, či sú správne a aktualizuje primerané vstupy, ak sa vyskytne problém.

Testy radič domény

Ak domény GUID s vyrovnávacou pamäťou v lokálnom počítači na vaše primárnej doméne je iný ako domény GUID uložené v radiči domény, Netdiag pokúsi aktualizovať domény GUID na lokálnom počítači.

Vlastnosti

ID článku: 219289 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbnetwork kbmt KB219289 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:219289

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com