Nelze získat zápůjčky s obory DHCP používají Multicast adresy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 219308 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud máte počítač se systémem Windows NT 4.0 Server pomocí Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), nemusí být počítače v síti moci získat zapůjčení.

Počítače konfigurované jako klienti DHCP, jste již získali zapůjčení nemusí fungovat správně.

Příčina

K tomuto chování dochází při vytvoření oboru DHCP pomocí nástroje Správce DHCP a určete třídu D TCP/IP adresu (adresu skupiny vícesměrového vysílání). Obory DHCP nemůže obsahovat třídy D TCP/IP adresy vícesměrového vysílání.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak Obtainthe nejnovější Windows NT 4.0 Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Další informace

V prostoru adres TCP/IP adresy třídy D jsou vyhrazeny pro skupin vícesměrového vysílání. Rozsah adres je od 224.0.0.0 do 239.255.255.255. Adresy třídy D do sítě a hostitele jednotek není segregated. Některé třídy D skupin vícesměrového vysílání jsou rezervovány.

Další informace o DHCP, obory a vícesměrové vysílání naleznete v následujících Request for Comments () dokumenty:
Dynamic RFC1541: Host Control Protocol
RFC1112: Host Extensions for IP Multicasting
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 219308 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbnetwork KB219308 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:219308

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com