Systém Windows NT Err Msg: Poškodený a nečitateľný súbor. Použite príkaz CHKDSK.

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 219327 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď funkcie sa používajú na otváranie súborov, stretnúť s nasledujúcej situácie:

Ak používate NTCreatFile() s súbor otvoriť súbor ID atribút zadaný v 64-bitových súborov NTFS, ID otvorí daný súbor, ale keď sa pokúsite odstrániť súbor z príkazového riadka, kým je otvorený súbor, nastane nasledovné chybové hlásenie:
Súbor poškodený a nečitateľný. Použite príkaz chkdsk.
Ten istý súbor, keď začal obvykle odstráni pokutu.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Poznámka: nová funkcia bola pridaná na NtQueryInformationFile(..., FileNameInformation) získať názov_cesty súbor spojené na rukoväť.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT verzia 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 219327 - Posledná kontrola: 6. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB219327 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 219327

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com