Windows NT протокол IMAP про помилку: Пошкоджено та не можна прочитати файл. Будь ласка, використовуйте програму CHKDSK.

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 219327 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Під Вільний час сценарій виконання функції для відкриття файлів, можуть виникнути такі ситуації:

Під Вільний час сценарій виконання NTCreatFile() з відкриття файлу на файл ID атрибуту на 64-розрядних NTFS файлу, ID відкриває файл, але під Вільний час спроби видалити файл з командний рядок, поки відкрито файл, виникає таке протокол IMAP про помилку:
Файл пошкоджено та не можна прочитати. Будь ласка, використовуйте програму chkdsk.
Той же файл, коли почали, як правило, буде видалити штрафу.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Примітка: додано нові функціональні можливості для NtQueryInformationFile(..., FileNameInformation) отримати шлях файлу, пов'язаних з ручкою.

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0. Цю проблему було усунуто починаючи з Windows NT версії 4.0 5 пакет послуг.

Властивості

Номер статті: 219327 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2012 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB219327 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 219327

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com