Připojení RRAS PPP může časový limit na pomalé nebo zpožděné odkazy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 219353 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud máte směrování a vzdálený přístup (RRAS) nainstalován v počítači se systémem Windows NT Server a pokusí navázat připojení PPP s vzdáleného serveru RAS vytáčet připojení PPP nemusí úspěšně dokončit občas. Nemožnost připojení je nejčastěji pravděpodobně dojít odkaz pomalé nebo zpožděné které přenosu zpoždění paket vyjednávání protokolu PPP je přibližně 1 sekunda nebo větší. V grafickém uživatelském rozhraní vytáčení počítače může být zobrazí následující chybová zpráva:
Chyba 718 - Limitu při čekání na platnou odezvu vzdáleného partnera.

Příčina

Počáteční fází spuštění propojení PPP zahrnovat vyjednávání Link Control Protocol (LCP) vrstvy připojení. LCP samotný má funkci časového limitu při čekání na odpověď na požadavek na konfiguraci jeho partner PPP. Pokud odesílající straně neobdrží potvrzení konfigurace čas (tj., v menší než 1 sekunda), potom vyprší a odešle požadavek na konfiguraci druhé strany odesílání. Mezidobí byl přijímajícím konci připojení PPP obdrží druhý požadavek konfigurace, které výsledky restartování LCP a čítače časový limit je nastaven na hodnotu nula. Tento scénář opakuje způsobem "kruhové" mezi dvěma partnery PPP. Je celkovým výsledek vyjednávání vrstvy LCP nikdy dokončí.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 219353 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Routing and Remote Access Service Update for Windows NT Server 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB219353 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:219353

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com