RRAS PPP bağlantı zaman aşımı Gecikmeli ya da yavaş bağlantılar üzerindeki bağlantı (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 219353 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yönlendirme ve Uzaktan Erişim hizmeti (RRAS) ve Windows NT Server çalıştıran bir bilgisayarda yüklü bir PPP bağlantısı ile uzaktan bir RAS sunucusu kurmak için dışarı arama girişiminde, PPP bağlantısı başarıyla bazen tamamlanmayabilir. Yüklenememesi bağlanmak için en olası bir yavaş veya Gecikmeli bağlantı, bir PPP görüşmesi paket için en iyi gidiş yaklaşık 1 saniyedir gerçekleşmesini ya da daha büyük olur. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini <a0>Arama</a0> bilgisayarının grafik kullanıcı arabiriminde görüntülenebilir:
Hata 718 - Uzaktaki eşin geçerli yanıtı için bekleme süresi aşıldı.

Neden

Bir PPP bağlantı başlatma ilk aşamaları, bağlantı denetimi iletişim kuralı (LCP) katmanı bağlantı anlaşmalarını içerir. Bir zaman aşımı işlevi, kendisini LCP, PPP eşi yapılandırma isteğine bir yanıt beklerken zaman vardır. Gönderen tarafında bir yapılandırma alındı bildirimi zaman almaz durumunda (diğer bir deyişle, içinde küçüktür 1 saniye), gönderen tarafında, zaman aşımına uğrar ve ikinci bir yapılandırma isteği gönderir. Bu arada, PPP bağlantısı alıcı sonuna yeniden LCP sonuçları ikinci bir yapılandırma isteğini alır ve zaman aşımı sayacı sıfırlanır. Bu senaryoda, "hepsini bir kez deneme" biçimde PPP'ın iki eş arasında yinelenir. Katmanın LCP anlaşması hiçbir zaman tamamlar üstün sonucudur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft bu sorunun Windows NT 4. 0'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 219353 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Routing and Remote Access Service Update for Windows NT Server 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB219353 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:219353

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com