DHCP vypnuto při připojení k poskytovateli služeb Internetu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 219364 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po připojení k vaše poskytovatel metadat Internet (ISP), pomocí počítače s BackOffice Small Business Server (SBS) nainstalována služba Microsoft řízení protokolu DHCP (Dynamic Host) může ukončena.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba Small Business Server DHCP je navržena tak, aby byla jediným serverem DHCP v síti. Z tohoto důvodu může službu DHCP ukončena v případě zjištění jiný server DHCP v síti.

Řešení

Můžete vypnout vazby na služby DHCP v SBS 4.5 a Microsoft Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 5 a vyšší. Chcete-li zajistit, aby služba DHCP prohledávacími neaktivní z důvodu jiného serveru DHCP na poskytovatele služeb Internetu, zakažte vazby na služby DHCP pro rozhraní připojené k poskytovateli služeb Internetu:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel síť.
  2. Na kartě vazby klepněte na tlačítko všechny služby v poli Zobrazit vazby.
  3. Klepněte na znaménko plus (+) rozbalte položku Microsoft DHCP Server.
  4. Klepněte na znaménko plus (+) rozbalte Protokol TCP/IP.
  5. Klepněte na adaptér nebo rozhraní, které chcete použít pro připojení k poskytovateli služeb Internetu a potom klepněte na tlačítko Zakázat.
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Small Business Serverversions 4.0 a 4.0a. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 219364 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0a
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbinterop kbnetwork kbqfe KB219364 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:219364

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com