Oprávnění uživatele, který není správcem, k načítání a uvolňování ovladačů zařízení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 219435 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak nakonfigurovat systém Windows 2000 umožňují uživatelům, kteří nemají oprávnění uživatele napájení nebo správce, nainstalovat a odinstalovat ovladače zařízení v systému Windows 2000.

Další informace

Pro správu jiné úrovně uživatelé vyžadují nainstalovat nebo odinstalovat ovladače zařízení, pokud je zařízení podporovaného hardwaru s ID zařízení Plug and Play k ovladač shoda žádná další oprávnění. Pokud poskytujete správně podepsán balíček ovladače OEM při použití Průvodce "Nalezen nový hardware" v případě z žádná shoda nebo shodu pořadí kompatibilní, soubor INF podepsané a související soubory jsou nyní v počítači. Z tohoto důvodu následných "nový hardware" stejného typu (například pořadí hardwaru shoda ve stejném souboru INF a pomocí stejné soubory) je nainstalován automaticky správcem Plug and Play bez požadováno další interakce uživatele.

Poznámka: zobrazí jako "nové" Plug a Play při jejich není zadání sériových čísel a proto spoléhají na umístění jednoznačně identifikovat často zařízení (například zapojením stejné myši do dva různé porty rozbočovače USB zobrazí jako dvě různé myši zařízení).

Můžete také aktualizovat ovladače pro určitý počítač pomocí konkrétního uživatele. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz, kde je název počítače, machine a stiskněte klávesu ENTER:
runas/u: machine \administrator mmc.exe devmgmt.msc
Příkaz "runas" umožňuje spustit nic jako zadaného uživatele za předpokladu, že máte správné heslo. Všimněte si, že to pouze umožňuje upgrade ovladačů. Při nové zařízení je nalezen běží v samostatném procesu a jeho nejsou přepnuty s odpovídá hodnosti hardwaru, nefunguje protože proces nemá správná oprávnění. Podporujeme "mimo okno" s pořadím kompatibilní hardware odpovídá význam je další potom jedno hardwarové zařízení používá stejný ovladač zařízení v poli vždy vyžaduje (oprávnění správce) potvrzení/interakce uživatele nainstalovat. Uživatel však může dodat disku ovladač OEM s pořadím hardwaru odpovídají balíček ovladače podepsané a nevyžadují oprávnění správce.

Vlastnosti

ID článku: 219435 - Poslední aktualizace: 22. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB219435 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:219435

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com