Popis Asistent profilu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 220017 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje instalaci, konfiguraci a použití nástroje Asistent profilu zahrnuty Internet Explorer verze 4 a novější.

Můžete použít asistenta profilu určit registrace a demografických informace. Internet Explorer automaticky odešle tyto informace weby, které jej vyžadují. Tím uloží museli zadejte stejné informace o každém navštivte nového webu. Tyto informace nelze zobrazit v počítači ani sdílet s jinými uživateli bez oprávnění.

Další informace

Asistent profilu je nainstalována s možnost Standardní nebo úplné instalace pro aplikaci Internet Explorer 4 nebo možnost typické nebo úplné instalace Internet Explorer 5.

Poznámka: Pokud tlačítka Obnovit sdílení a upravit profil jsou k dispozici na kartě obsah v dialogovém okně Možnosti Internetu, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
Asistent profilu 178342 nedostupný v aplikaci Internet Explorer
Poznámka: Asistent profilu není k dispozici pro systém Macintosh, UNIX, Windows 3.x nebo Windows NT 3.x verze Internet Explorer 4 nebo novější.

Jak nakonfigurovat Asistent profilu

Můžete buď zadat informace do profilu úložiště profilu pomocníka zabezpečeného klienta nebo asistenta profilu můžete automaticky naplnit jeho úložiště profilu zabezpečeného klienta registrační informace získané od vás. Pokud nejsou žádné informace nebo chcete upravit dříve získané informace, použijte odpovídající metodu:

Internet Explorer 4:

 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na Internetu.
 2. Klepněte na kartu obsah.
 3. Klepněte na tlačítko Upravit profil.
 4. Zadejte nové nebo existující profil a klepněte na tlačítko OK.

Internet Explorer 5:

 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na položku Možnosti Internetu.
 2. Klepněte na kartu obsah.
 3. Klepněte na tlačítko vlastní profil.
 4. Určit nové nebo existující položku WAB a klepněte na tlačítko OK.

Použití Asistent profilu

Registrace a demografických informace sdílet s weby, které používají asistenta profilu na webu a přejděte na stránku formulářů, které shromažďuje informace Demografická a registraci. Pokud budete vyzváni, klepněte na tlačítko Povolit povolit na webu shromažďovat informace.

Poznámka: Tyto informace uloženy pro každý web a je určena adresa z v Uniform Resource Locator (URL). Například www.hotmail.com a hotmail.com jsou dvě různé adresy URL a informace Microsoft IntelliForm není sdílená mezi dvě různé adresy URL.

Informace o profilu pomocníka jsou bezpečně uloženy chráněné úložiště v klientském počítači. Tyto informace mohou požadovat webové servery, ale je sdílena pouze pokud udělit souhlas v dialogovém okně potvrzení pomocníka profilu. Toto dialogové okno je vyžadována a není možné pro web přístup k této informace bez vašeho svolení.

Informace o profilu pomocníka je považován za soukromé v rámci omezení definované Platform for Privacy předvolby (P3) architektura pokyny ochrany osobních údajů. P3 je webu Consortium (W3C) projektu. Další informace o P3 naleznete na následujícím webu:
http://www.w3.org/P3P/

Vlastnosti

ID článku: 220017 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
 • 128bitová verze aplikace Microsoft Internet Explorer 4.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
 • 128bitová verze aplikace Microsoft Internet Explorer 4.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbhowto KB220017 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:220017

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com