Görevleri Görev Zamanlayıcı aracını kullanarak görüntülenen bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 220149 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Komut satırında AT aracını kullanarak görev zamanlarsanız, görev Görev Zamanlayıcı aracını zamanlanmış olarak görünür. Görev Zamanlayıcısı aracını kullanarak görev zamanlarsanız, çalıştırdığınızda Görev görünmüyor AT aracı bir komut isteminde.

Buna ek olarak, <a1>kullanım</a1> göreve ilk olarak değiştirmek için Görev Zamanlayıcı AT aracını kullanarak zamanlanmış, artık görevi AT aracını kullanarak değiştirebilirsiniz.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Görev Zamanlayıcı aracını, daha fazla özellik AT aracı sağlar. Bir görev oluşturulduğunda veya Görev Zamanlayıcısı aracını kullanarak değişiklik sonra AT aracı Görev Zamanlayıcısı aracını tarafından eklenen ek bilgiler yorumlayamadığı için onu bir AT görevi döndürülmesi edemiyor.

Özellikler

Makale numarası: 220149 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB220149 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:220149

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com