Bir Web klasörü olarak bir Web sunucusuna bağlanma sorunları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 220930 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet Explorer'da Dosya menüsünden Aç'ı tıklatarak ve sonra yazarak bir Web klasörü açmaya çalışırsanız "<a1>http://</a1> WebSiteName, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Internet Explorer, <a1>http://</a1> WebSiteName bir Web klasörü açamadı. Bunun yerine, kendi varsayılan görünüm görmek ister misiniz?
Veya, Bilgisayarım veya Windows Gezgini'nde Web klasörleri simgesini çift tıklattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Web sunucusunun http:// WebSiteName bağlanamıyor. Sunucu konumlandırılamıyor veya yanıtlayamayacak kadar meşgul olabilir. Lütfen yazımınızı denetleyin veya Web sunucusu kullanılabilir durumda olduğundan emin olun. Ayrıntılar için bkz: C:\ TempDirectoryName \Wecerr.txt.

Neden

Sunucu desteklemiyor, WWW Dağıtılmış Yazma ve sürüm oluşturma (WebDAV) protokolü, FrontPage uzantıları yüklediyseniz veya sunucu değil veya yok publishable vardır (örneğin, FrontPage uzantıları yüklü, ancak yazma devre dışı bırakılmıştır).

Çözüm

Internet Explorer Web sitesini açamıyor, varolmayan bir sunucusu belirtmiş olabilirsiniz. Internet Explorer Web sitesini açmak için Web klasörleri tarafından desteklenmeyen bir protokol belirtildi veya sunucu, WebDAV protokolünü desteklemiyor veya desteklemez, FrontPage uzantıları yüklediniz. Sunucu, WebDAV devralınarak desteklemez ve Web Klasörleri'ni kullanarak yönetmek istediğiniz, Web sunucusunda FrontPage Server Extensions'ı yüklemek için geliştirme veya yayımlamayı etkinleştirmek ve gerekli izinleri vermek için sunucu yöneticisine başvurun.

Daha fazla bilgi

TEMP klasörünüzü WecErr.txt dosyasında neden bağlantı başarısız özel bilgiler için denetleyebilirsiniz. Bu dosya, asıl metin veya HTML iletisi, Web sunucusu tarafından döndürülen içerir.

Web klasörleri hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
195851Güvenlik açığının nasıl yüklenir ve ınternet Explorer 5 Web klasörleri kullan

Özellikler

Makale numarası: 220930 - Last Review: 24 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbprb KB220930 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:220930
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com