Alma/Verme Sihirbazı'nda seçenekleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 221067 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Alma/Verme Sihirbazı'nı kullanmaya çalıştığınızda, "Alma gelen bir uygulama" ve "Verme için bir uygulama" seçeneği kullanılamıyor olabilir.

Neden

Netscape Navigator, bilgisayarınızda yüklü değilse ve Netscape Navigator varsayılan profil oluşturulmadı bu sorun oluşabilir.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Alma/Verme Sihirbazı (Winbm2fv.exe) yer işaretleri Dönüştürücüsü aracını yerini alır. Netscape, ilk kez başlattıktan sonra BIR varsayılan profili oluşturulur.

Yer işaretleri Dönüştürücüsü aracını hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
152681Netscape Navigator yer işaretleri Internet Explorer'da nasıl kullanılır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
DOWNLOAD
Download Winbm2fv.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engelleyen güvenli sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 221067 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbgraphxlinkcritical kbprb kbui KB221067 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:221067

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com