Postupy: Přemístit NTFRS Jet databáze a protokolů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 221093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Služba replikace souborů NT (NTFRS) transakce jsou uloženy v databázi Ntfrs.jdb Jet a v sadě souborů protokolu v %SystemRoot%\Ntfrs\Jet výchozí cesty a % SystemRoot%\Ntfrs\Jet\Log. Správci mohou přemístit Ntfrs.jdb a soubory protokolu jiného oddílu, logické nebo fyzické jednotky podle potřeby. Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Změna umístění databáze NTFRS během instalace nebo po existuje bez uživatelského rozhraní.


Přesunutí souboru Ntfrs.jdb

 1. Zastavit službu File Replication Service (FRS) zadáním net stop ntfrs příkazového řádku.
 2. Zkopírujte složku NTFRS z aktuální do požadovaného umístění.

  Výchozí umístění databáze NTFRS je % systemdrive%\winnt\ntfrs.
  Pomocí Průzkumníka nebo ekvivalent příkazového řádku (xcopy /o), zkopírujte a vložte složky \NTFRS cílového umístění. Jednoduchost zvažte použití stejné relativní cestu jako výchozí. Například pokud je výchozí cesta c:\winnt\ntfrs, potom použít d:\winnt\ntfrs.
 3. Upravit klíč pracovní adresář (REG_SZ) umístěné v podklíči registru tak, aby odrážel novou cestu (výchozí je % SystemRoot%\Ntfrs):
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentCcontrolSet\Services\NtFrs\Parameters
 4. Ověřte oprávnění NTFRS adresářové struktury.

  Zkontrolujte, zda konfigurovat účty správce a systému s úplné řízení pro všechny soubory a složky ve stromu včetně souboru Ntfrs.jdb ve složce Jet. Struktura stromu adresářů NTFRS je:
  NtFrs
  Ntfrs\Jet
  Ntfrs\Jet\Log
  Ntfrs\Jet\Sys
  Ntfrs\Jet\Temp
 5. Spusťte službu FRS zadáním net start ntfrs. Potvrzení úspěšného spuštění protokolu událostí FRS
 6. Ověřit příchozí a odchozí replikace distribuovaného systému souborů (DFS) a SYSVOL všech replik tento počítač podílí.
Při spuštění služby FRS stromu FRS databáze vytvořena v cestě definované v kroku 2. Struktura stromu je:
NtFrs
Ntfrs\Jet
Ntfrs\Jet\Log
Ntfrs\Jet\Sys
Ntfrs\Jet\Temp
Poznámka: Pokud není zkopírujte složku NTRFS a jeho podřízené složky v kroku 2 z původního umístění nové složky v kroku 2 a jednoduše definována alternativní pracovní adresář v kroku 3, FRS stromové struktury databáze a souboru Ntrfs.jdb v kroku 4 jsou automaticky vytvořeny při dalším spuštění služby v kroku 5. Jinými slovy, implicitní bez vynucené obnovení (burflags = d2) dochází spolu s Změna pracovní adresář.

Vlastnosti

ID článku: 221093 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbenv kbhowtomaster KB221093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:221093

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com