Nastavení velikosti a podrobnost protokolu souboru NT služba FRS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 221112 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Soubory protokolu ve složce %Systemroot%\Debug pro odstraňování potíží NTFRS NT File Replication Service (NTFRS) služba vytvoří textový problémy s replikací.

Tento článek popisuje, jak jsou vestavěny soubory Ntfrs_000 n .log a popisuje položky registru řídit velikost a informace podrobností protokolu.

Další informace

Služba NTFRS vytvoří dva typy textový soubory protokolu ve složce %Systemroot%\Debug.

Souboru ntfrsapi.log obsahuje události probíhat během zvýšení a snížení jmenovitě NTFRS vytváření klíče registru.

Soubor Ntfrs_000 n .log ukládá transakce a podrobnosti událostí v Ntfrs_0001.log prostřednictvím souborů Ntfrs_0005.log. Poslední transakce NTFRS a události jsou zapisovány do protokolu s nejvyšším číslem verze v dané době existence.

NTFRS ladění protokolování registru souhrnné

Poznámka: Ve výchozím nastavení nemusí některé položky registru existovat. Pokud položka registru neexistuje a chcete zadat jinou hodnotu, můžete přidat položky, pokud použijete typ zadaná data.

Položky registru řídit NTFRS protokolování jsou umístěny v klíči registru HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\NtFrs\Parameters.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
PoložkaMin MaxVýchozí (před SP2)Výchozí (SP2 a vyšší)
Závažnost protokolu ladění (REG_DWORD)0542
Ladění protokolů (REG_DWORD)0~55
Zprávy protokolu maximální ladění (REG_DWORD)~~1000010000
Ladění protokol (REG_EXPAND_SZ)~~%systemroot% \debug%systemroot% \debug

Podrobnosti protokolu je řízena závažnosti protokolu ladění položka. Je nastavena na 0, dochází minimální protokolování. Úroveň 5 je nejvíce podrobného nastavení.

Položka Debug Maximum zprávy protokolu (REG_DWORD) řídí číslo položky protokolu do jediného souboru protokolu. Výchozí hodnotu 10000 výsledky v 1.7 megabajt (MB) do souboru protokolu 2,4 MB.

Protokol ladění (není stejné jako Debug protokolů) definuje umístění, kde jsou vytvořeny FRS ladicí protokoly. Pokud chcete vyhledat FRS ladicí protokoly na samostatné složky z výchozí složky %systemroot%\debug upravit tuto složku.

Počet Ntfrs_000 n .log souborů umístěných ve složce je určena položka Debug protokol ladění. Jednou protokolu zapsány položky (určeno položkou registru Debug Maximum zprávy protokolu), nový soubor protokolu vytvořen n-1 .log Ntfrs_000TFRS_000. Jakmile jsou vytvořeny správný počet protokolů (protokol ladění určena položka registru), soubor protokolu nejnižší verze odstraněny a zbývající názvy souborů protokolu jsou zmenšena podle 1 tak, aby místnosti pro nový soubor protokolu.

Celkové množství místa na disku používá pro 5 Ntfrs_000 rozsahy na soubory .log n od 8,5 MB 12 MB (Debug protokol X (zprávy protokolu ladění maximální X ~ 240)).

Tento pátý protokolu je vytvořen, potom čtvrté potom třetí, druhé a nejprve dokud vytvořen maximální počet protokolů. Po poslední protokolu přístupů do této zprávy maximální (ve výchozím nastavení je 10 KB) změní číslo 4, číslo 3 se stane číslo 2, číslo 2 stane číslo 1 a původní číslo 1 posouvá vypnout a uvolnit tak místo pro nové pátý protokolu.

Nastavení obnovení služby NTFRS v správce řízení služby (SCM) může být důležité k vyhledání a udržování protokolu důležité události v počítači. Pokud služba udávajících, ale SCM nakonfigurován na automatické spuštění služby NTFRS při chybě, mohou být generovány dostatek přenosy protokolu způsobit události v souboru Ntfrs_0005.log decrement a úklid z jednotky. Zastavit službu na obou příchozí a odchozí repliky jako blízko k času, jako na bezpečném místě, můžete potom zkopírujte soubory protokolu, dojde k chybě.

Vlastnosti

ID článku: 221112 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo KB221112 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:221112

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com