Ako používať Schránka balíka Office 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 221190 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Balík programov Office 2000 obsahuje nové schránky nazýva úradu Schránka. Na zozbieranie a prilepenie viacerých položiek môžete použiť schránku tohto programu. Pre napríklad, môžete skopírovať nakreslený objekt v programe Microsoft Excel, prepnite sa do spoločnosti Microsoft PowerPoint a kopírovať zoznam s odrážkami, prepnúť do programu Microsoft Internet Explorer a skopírovať stranu textu a potom prepnúť do programu Microsoft Word a prilepiť celú skupinu skopírovaných položiek.

POZNÁMKA: Môžete kopírovať položky pri používaní akýkoľvek program, ktorý umožňuje kopírovať a rezané funkčnosť, ale len položky môžete prilepiť Word, Excel, Program PowerPoint, Microsoft Access alebo Microsoft Outlook.

DALSIE INFORMACIE

Čo sa skopíruje do Schránky programu Office

Schránku balíka Office automaticky skopíruje viacero položiek, keď ste vykonajte niektorú z nasledovných možností:
 • Kopírovať alebo vystrihnúť dve rôzne položky postupne v tom istom programu.
 • Kopírovať položky, položku Prilepiť a potom skopírovať ďalšiu položku v rovnaký program.
Vo verziách programu Excel starších ako Excel 2000 môžete kopírovať a Prilepiť položka kdekoľvek v pracovnom hárku dovtedy, kým ste zasiahli, Vymaže schránky. Schránka balíka Office zachová informácie o Prilepiť položky tak, že môžete vykonávať iné úlohy bez začiarknutia do schránky a potom prilepte položky ako ich potrebujete. Schránka balíka Office nenahrádza Schránka systému Windows, ktoré môžete uchovávať iba jednu položku.

Obmedzenia schránky balíka Office

Schránka balíka Office má nasledovné obmedzenia:
 • Schránka balíka Office môže pojať 4 megabajtov (MB) údajov, alebo 12 položiek podľa toho, čo nastane skôr. Ak sa pokúsite skopírovať výber, ktorý je väčšie ako 4 MB, môže sa zobraziť chybové hlásenie a budete vyzvaní na zatvorte ho alebo zrušte schránky.
 • Nemôžete prispôsobovať ani veľkosť schránky balíka Office Panel s nástrojmi.
 • Nemôžete prilepovať vzorec úradu Schránka.
 • Ak Schránka balíka Office nie je viditeľný, alebo je vypnutý, voľby, ktoré kopírujete, pomocou klávesovej skratky CTRL + C prepísať akejkoľvek predchádzajúcej položky skopírované do Schránka. Inými slovami, Schránka balíka Office chová ako Windows Schránka. Ak chcete kopírovať viacero položiek do Schránky programu Office stlačením kombinácie klávesov CTRL + C Zapnite schránky balíka Office. Vykonáte to tak, ukážte na položku Panely s nástrojmi na Zobrazenie menu a potom kliknite na tlačidlo Schránka.

  POZNÁMKA: Stlačením klávesov CTRL + V vždy sa prilepí len posledná položka skopírovali do Schránka.
 • Pomocou Príkazom Prilepiť všetko príkaz prilepí všetky položky v stĺpci.
 • Údaje uložené v Schránke balíka Office je uložený vo formáte HTML formát.
 • Obsah Schránky balíka Office odstránia pri Ukončí reláciu. Ak máte jeden Office program spustený, obsah Schránka balíka Office sa odstránia, keď ste zatvorili program. Ak máte sú viaceré programy balíka Office spustené obsah Schránky balíka Office po zavretí posledného programu balíka Office odstráni.
 • Neexistuje žiadny program Visual Basic for Applications objektový model pre manipulovať s Schránky programu Office, takže nie je žiadnym spôsobom s programovaním to.
 • Ak ten istý tovar skopírovali dvakrát za sebou, úrad Schránka sa neukladá na položku dvakrát. Ak kopírujete rovnakú položku dvakrát, ale nie za sebou, dve kópie položky sú uložené v Schránke balíka Office. Schránka balíka Office neukladá dvoch rôznych položiek, ktoré sú skopírované v dedenie, ak vypočítanú hodnotu z obidvoch položiek je identická. Napríklad, Ak zadáte hodnotu 1 v bunke A1 a vzorec = A1 v bunke A2, zobrazenie Schránku balíka Office, kopírovať bunku A1 a potom kopírovať bunku A2, iba jedna kópia tovar sa umiestni do schránky.

Ovládanie schránky balíka Office

Ako môžete kopírovať položky, Schránka balíka Office sa automaticky zobrazí na pracovnej ploche. To môžete zavrieť, ak nechcete, aby sa automaticky zobrazil. Po zatvorení panel trikrát, zobrazí sa výzva na natrvalo ukončiť to. Ak môžete natrvalo zatvoriť schránky, ak chcete znova zobraziť, na Zobrazenie v ponuke kliknite na položku Panely s nástrojmi a potom kliknite na tlačidlo Schránka. Ak chcete obnoviť funkčnosť automatické vzhľad Kliknite pravým tlačidlom na Asistenta, kliknite na tlačidlo Možnosti a Možnosti kliknite na položku Záložka Vynulovať tipy.

Vymazanie schránky balíka Office

Môžete jednoducho vymazať všetky položky, ktoré sú uložené v Schránka balíka Office. Chcete vymazať schránku programu Office, kliknite na tlačidlo Vymazať všetky na Schránka panel s nástrojmi.

ODKAZY

Úpravou databázy registry systému Windows môžete vypnúť Schránku balíka Office, tak že už automaticky zobrazí v kancelárii programu. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, kliknite prosím tento článok číslo nižšie čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
207438OFF2000: Zabraňuje nachádzajúce sa panel s nástrojmi Schránka balíka Office

Vlastnosti

ID článku: 221190 - Posledná kontrola: 17. februára 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbclipboard kbhowto kbmt KB221190 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:221190

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com