Відновлення реєстру Windows 98/Me вручну

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 221512 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Ця стаття містить опис процесу відновлення резервної копії реєстру Windows 98 або Windows Millennium Edition (Me).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Як правило, операційна система Windows автоматично виявляє та відновлює помилки реєстру. Якщо Windows не може цього зробити, резервну копію системного реєстру можна відновити вручну. Така копія створюється та зберігається операційною системою щодня після вдалого завантаження комп'ютера. За промовчанням зберігаються п'ять останніх копій. Для відновлення однієї з них виконайте такі дії:
  1. Запустіть комп'ютер, натисніть і утримуйте клавішу CTRL, а потім виберіть пункт Безопасный режим с поддержкой командной строки у меню завантаження Windows 98. Комп'ютер під керуванням Windows Me потрібно завантажити через завантажувальний диск.
  2. У командному рядку MS-DOS введіть cd\windows\command, а потім натисніть клавішу ENTER. Де windows - назва папки, у якій інстальовано Windows.

  3. Після C: введіть команду scanreg /restore і натисніть клавішу ENTER.
  4. Виберіть для відновлення одну з копій системного реєстру і натисніть клавішу ENTER.ПОПЕРЕДЖЕННЯ. У працездатної копії реєстру після дати є слово "Started".

  5. Після появи повідомлення про завершення відновлення працездатної копії системного реєстру натисніть клавішу ENTER для перезавантаження комп'ютера.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про програму перевірки реєстру Windows, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

183887 Опис програми перевірки реєстру Windows (Scanreg.exe) (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.)

Властивості

Номер статті: 221512 - Востаннє переглянуто: 3 листопада 2006 р. - Редакція: 1.2
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Ключові слова: 
kbenv kbhowto KB221512

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com