Instalační program serveru SQL Server 2008 se nepodařilo nainstalovat v clusteru se systémem Windows Server 2008 přípojný bod

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2216461 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:. Pokoušíte se nainstalovat aplikaci Microsoft SQL Server 2008 v počítači se systémem Windows Server 2008. Navíc jsou nainstalovány soubory serveru SQL Server nebo služby pro analýzu dat clusteru přípojný bod. V tomto scénáři instalace se nezdaří. Je-li tento problém nastane, může také zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Kód chyby konfigurace: 0x1C2074D8@1216@1
Popis chyby konfigurace: Tato závislost prostředku k prostředku clusteru 3 disku nemohl být přidán k prostředku "Analysis Services".
Chyba: Prostředek clusteru nemůže být provedena závislý na prostředku zadaný protože již závislý. (Výjimky z HRESULT: 0x8007138B)
Konfigurace protokolu: C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\Setup Bootstrap\Log\20090120_115138\Detail.txt očekávaný výsledek: úspěšné dokončení instalace
Dojde-li tento problém, může instalační program nainstalovat některé soubory serveru SQL Server do složky "T:\" místo "T:\mount\" složky.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2008. Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
968382Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Tento problém byl poprvé opraven v serveru SQL Server 2008 Service Pack 2 pro SQL Server 2008.

Další informace

POZNÁMKA:: Instalace kořenového místa připojení svazků, protože oprávnění nejsou rozšířena do připojovací bod, protože systém Windows neumožňuje nahradit oprávnění v kořenovém adresáři svazku SQL Server není podporována. Chcete-li se vyhnout potížím během nové instalace a aplikace aktualizací serveru SQL Server, vytvořte složku v kořenovém adresáři přípojného bodu a nainstalovat do této složky. Nyní jsou správně nastavena oprávnění. Pokud jste dříve nainstalovali do kořenového adresáře, doporučujeme vytvořit složku, pomocí procesu DBCC CHECKB ověření integrity databáze aktuální a přesuňte databázi do složky pomocí některé z následujících článků:

 http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms345483.aspx

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms345483 (v=SQL.100) .aspx

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms345483 (v=SQL.90) .aspx

Vlastnosti

ID článku: 2216461 - Poslední aktualizace: 7. listopadu 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbclustering kbinfo atdownload kbbug kbexpertiseinter kbfix kbmt KB2216461 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2216461

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com