Nástroj Dumper the SQL nelze generovat výpis chyby instalace souborů na serveru SQL Server 2008 převzetí služeb při selhání clusteru převzetí služeb při selhání clusteru Upřesnit/organizace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2216491 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. Instalaci serveru Microsoft SQL Server 2008 pro převzetí služeb při selhání clusteru pomocí Upřesnit/Enterprise převzetí služeb při selhání clusterové instalace. Server, který je spuštěn SQL Server, dojde chybě nebo výjimce. To obvykle způsobí generování souboru mini-dump pomocí nástroje SQL Dumper. 

V tomto případě nástroj SQL Dumper nevytváří soubor mini-dump.

Příčina

k tomuto problému dochází, protože předběžné/Enterprise převzetí služeb při selhání clusteru můžete nastavit cestu k nesprávné ErrorDumpDir v instalaci serveru SQL Server 2008. Účet služby serveru SQL Server a SQL Dumper nelze zapisovat soubory na této cestě. 

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Chcete-li tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2008. Další informace naleznete klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
968382Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Tento problém byl poprvé opraven v serveru SQL Server 2008 Service Pack 2 pro SQL Server 2008.

Další informace

Informace o tomto problému naleznete na stránce blogu CSS SQL Server technici MSDN:
SQLDumper nelze generovat soubory mdmp v clusterech SQL Server 2008, převzetí služeb při selhání
Další informace o instalaci serveru SQL Server 2008 pro převzetí služeb při selhání clusteru, naleznete na následujícím webu TechNet:

Vlastnosti

ID článku: 2216491 - Poslední aktualizace: 21. července 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbprb kbsurveynew kbpubtypekc kbinstallation kbclustering kbmt KB2216491 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2216491

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com