Jednotka dopisy Assigned nepodporované typy oddílů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 221799 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po inovaci na systém Windows 2000 může oddíly dříve neobsahoval písmena jednotek přiřazena písmena. Při pokusu o získání přístupu k oddíly obdržet následující chybovou zprávu:
Svazek neobsahuje známý systém souborů.
Přesvědčte se, zda jsou načteny všechny potřebné systémové ovladače a svazek není poškozen.
Při zobrazení modulu snap-in Správce logických disků (LDM) oddíl má stav "v pořádku", ale nemá typ systému souborů.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože systém Windows 2000 přiřazuje písmena jednotek typů oddílů, které nejsou nativně podporovány systémem Windows 2000.

Řešení

Tento problém vyřešit pomocí Správce logických disků zrušení přiřazení písmena jednotky u oddílu, které neobsahují platný soubor systémy.

Další informace

Dřívější verze systému Microsoft Windows NT normálně nepřiřazujte písmena jednotky k oddílu nepodporované typy. Je jeden typ oddílu systému Windows 2000 přiřadí písmeno jednotky k oddílu "Zadejte 84". Oddíl 84 typ považován suspend oddílu disku (S2D). Mnoho výrobců počítačů ukládat stav pozastavenou počítače v oddílu S2D.Windows 2000 nepodporuje suspend funkce disku.

Typ oddílu přesnou identifikaci vyžaduje sektor disku úpravy nástroj, například Dskprobe.exe tak prohlédněte bajt indikátor systémové tabulky oddílu na disku. Neexistuje žádný způsob zobrazení těchto bajtů ID systému pomocí Správce logických disků.

Důležité: Po převedení základního disku na dynamický disk rozdělení informace včetně typ oddílu disku přeneseny do databáze Správce logických disků a již není k dispozici pro zobrazení pomocí nástroje Dskprobe.exe.

Vlastnosti

ID článku: 221799 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbprb KB221799 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:221799

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com