Konfigurácia priečinok Moje dokumenty

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 221837 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Priečinok Moje dokumenty je súčasť používateľského profilu, ktorý sa používa ako jednotný miesto na ukladanie osobných údajov. Podľa predvoleného nastavenia priečinok Moje dokumenty je priečinok v profile používateľa, ktorý sa používa ako predvolený ukladací pre uložené dokumenty.

Voliteľne správca môžete použiť presmerovanie priečinka modulu Skupinová politika na upraviť umiestnenie moje dokumenty na pobyt na zdieľanej sieťovej. Keď používatelia ukladanie dokumentov do priečinka Moje dokumenty, súbory sú skutočne uložené na priradené sieťové umiestnenie a môžete zálohovať správca.

DALSIE INFORMACIE

Cesta k priečinku Moje dokumenty je uložená v nasledujúcom kľúči databázy registry, kde cesta je úplná cesta k vašej ukladací priestor:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

Hodnota meno: osobné
Typ hodnoty: REG_SZ
Údaje o hodnote: cesta
Akýkoľvek modifikácia z neplnenia je zaznamenaný v nasledovnom umiestnení a aktualizuje sa aj s cestou skôr:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

Hodnota meno: osobné
Typ hodnoty: REG_SZ
Údaje o hodnote: cesta
Ak správca presmerovaní pomocou skupinovej politiky presmerovanie priečinka Moje dokumenty, cesta je prítomné v tejto hodnote a možnosť upraviť umiestnenie priečinka Moje dokumenty nie je k dispozícii, keď zobrazíte vlastnosti priečinka Moje dokumenty.

Ako zmeniť môj ukladací priestor priečinok dokumenty

Keď sa zobrazia vlastnosti priečinka Moje dokumenty (ikonu na pracovnej ploche) a skupinovej politiky preukázané nebolo presmerovať priečinok, môžete zmeniť cestu do priečinka Moje dokumenty a premiestniť obsah zo starého umiestnenia do nového umiestnenia:
 1. Kliknite pravým tlačidlom myši Moje dokumenty (na pracovnej ploche) a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 2. V Cieľové rámček, napíšte novú cestu k priečinku Moje dokumenty alebo kliknite na Presunúť Prejdite do priečinka, a ak je to potrebné, vytvorte nový priečinok Moje dokumenty. Ak cesty napíšete neexistuje, zobrazí sa výzva na potvrdenie, vytvárať nové zložky.
 3. Kliknite na položku Yes presuňte súbory zo starého umiestnenia moje dokumenty do nového umiestnenia, alebo kliknite na tlačidlo Nie Ak chcete presunúť tieto súbory. Všimnite si, že kliknutím na žiadne sa neodstránia súbory v starom umiestnení, ale znamená, už nie sú viditeľné z moje dokumenty po zmene.

Obnoviť predvolené nastavenie moje dokumenty cesta

Ak aktuálny priečinok Moje dokumenty cesta je nesprávna alebo už nie je k dispozícii, možno obnoviť predvolenú možnosť obnoviť predvolenú cestu.

POZNÁMKA: Táto možnosť nie je zobrazená, keď presmerovanie priečinka politiky skupiny je v platnosti pre tento priečinok.
 1. Kliknite pravým tlačidlom myši Moje dokumenty (na pracovnej ploche) a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 2. Kliknite na položku Obnoviť predvolené. Operácia obnovenia používa nasledovnú hodnotu databázy registry (kde ID užívateľa je vhodné Idu?ívate?a) určiť predvolené umiestnenie založené na užívateľa je profil a pripojí "\My Documents" do formulára úplnú cestu:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\ProfileList\ID užívateľa

  Hodnota meno: ProfileImagePath
  Typ hodnoty: REG_EXPAND_SZ

Vlastnosti

ID článku: 221837 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbui kbmt KB221837 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:221837

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com