Windows 2000, önceden şifrelenmiş dosyalara erişim yükseltme yapamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 221997 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir etki alanı ve günlük, etki alanı hesabı ile birleştirdiğinizde, daha önce şifreleme dosya Service'ile (EFS) şifrelenmiş dosyalara erişim olmayabilir.

Bir yerel kullanıcı bağlamında şifrelenmiş dosyalara erişmek için <a0></a0>, yerel bu hesapla oturum açın ve sonra dosyaların şifresini gerekir.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 becerisine sahiptir EFS bilinen, Cryptoapı tabanlı olmayan yeni bir hizmet ile dosya ve klasörleri şifreleyin. Dosya ve klasörleri, EFS kullanmak üzere yapılandırılmış bunları başlangıçta şifreleyen kullanıcıya tamamen undecipherable dışında var.

Klasörlerin kendileri şifrelenmez, ancak bunları oluşturulan dosyaların şifrelenmesini sağlayacak şekilde işaretlendi. Dosyayı oluşturan kullanıcı, dosyanın şifresini çözebilen yalnızca kullanıcının olmayabilir. Ayrıca, tüm kurtarma aracılarını dosyanın şifresini çözebilir.

Not: anahtar içe aktarabilirsiniz. Bir etki alanı hesabının anahtar alma ve erişim için bir yerel hesap olanaklıdır.

Özellikler

Makale numarası: 221997 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB221997 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:221997

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com