Přerušované poskytování služby RAS chybová zpráva: "Chyba 5: přístup byl odepřen" Chyba při Tunneling do PPTP Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 222060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o vytvoření připojení PPTP z klienta Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4) Windows NT 4.0 SP4 PPTP serveru se službou RAS nebo směrování a vzdálený přístup (RRAS) mohou pokus o počáteční ověřování není pracovat a zobrazení „ chyba 5: přístup byl odepřen"chybová zpráva. Tento problém může také nastat, pokud PPTP klienta a serveru běží post-Service Pack 3 PPTP3-oprava hotfix.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože během procesu ověřování mezi klientem a serverem pomocí MSCHAPv2 je neshoda časování ověřování.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows NT 4.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Další informace

Opravy hotfix musí být použity k počítači klienta PPTP instalaci opravy hotfix nebo Windows NT 4.0 Service Pack 5 (SP5) k serveru PPTP vyřešit tento problém. V případě velmi výjimečných, kde klient je jiný server RRAS je k dispozici také oprava RRAS specifické Pokud se rozhodnete neinstalovat SP5.

Vlastnosti

ID článku: 222060 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbnetwork kbqfe KB222060 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:222060

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com