"Pragma: No-cache" Tag môže nebráni strane je cache

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 222064
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď použijete <http-equiv="pragma" content="NO-CACHE">metatag v časti hlavička na začiatku HTML webovej stránky, webová stránka môže vyrovnávacou stále v priečinku dočasné internetové súbory. </http-equiv="pragma">

PRICINA

Stránka, že program Internet Explorer je prehliadania je nie s vyrovnávacou pamäťou, kým polovica 64 KB pufra je naplnená. Zvyčajne metatags sú vložené do sekcie hlavičky HTML dokumentu, ktorý sa zobrazí na začiatku dokumentu. Keď je analyzovaný HTML kód, sa odčíta od zhora nadol. Pri <http-equiv="pragma" content="NO-CACHE">metatag čítať, program Internet Explorer vyhľadá existenciu stránka vo vyrovnávacej pamäti v tomto presnom čase. Ak existuje, sa odstráni. </http-equiv="pragma">

RIESENIE

Správne zabrániť webovej stránky zobrazovaniu v cache, miesto inej sekcie hlavičky na konci dokument HTML. Napríklad:

<html></html>

<head></head>

<meta http-equiv="REFRESH" content="5">
<title>Pragma. No-cache</title>


<body></body>

Toto je príklad kde sa koná druhý sekcie hlavičky<br>
Takže "Pragama, No-Cache" metatag bude pracovať tak, ako je to.<br><head></head>

<meta http-equiv="PRAGMA" content="NO-CACHE">
DALSIE INFORMACIE

Všimnite si, že <http-equiv="pragma" content="NO-CACHE">metatag nepracuje s Internet Explorer 5.<b00> </b00> </http-equiv="pragma">Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
234067 HOWTO: Zabrániť Caching v programe Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 222064 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbprb kbprogramming kbmt KB222064 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:222064
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com