Přidat připojení tiskáren průvodce Forces HTTP servery Windows 2000 Internet tisk

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 222078 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vytvoření připojení k Internetu Windows 2000 server pomocí možnosti "Připojit k Internet tiskárna" v Průvodci přidáním tiskárny pro tisk na port automaticky nainstalována jako port tiskárny HTTP. Je pokus testovat připojení RPC zvýšit rychlost při místním připojení.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože Průvodce přidáním tiskárny je navržen pro systém Windows 2000 umožňují připojit k dodavateli třetích Internet tiskové servery. Průvodce přidáním tiskárny připojení nepodporuje rozšířené funkce Tisk Internet například Web Point a tisk nebo Kontrola optimalizace rychlosti.

Řešení

Použít tyto rozšířené funkce, připojit a nainstalovat tiskárnu z webového prohlížeče podle směřující k serveru pomocí následující syntaxe:
http:// servername / printershare

Vlastnosti

ID článku: 222078 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbprint KB222078 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:222078

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com