Windows 2000 için ınternet yazdırma sunucularına yazıcı Sihirbazı güçleri HTTP bağlantıları ekleme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 222078 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yazdırma sunucusu Yazıcı Ekleme Sihirbazı'nda "Bağlantısı için bir ınternet yazıcısı" seçeneğini kullanarak bir <a0>Windows</a0> 2000 ınternet bağlantı yaptığınızda, bağlantı, bir HTTP yazıcı bağlantı noktası otomatik olarak yüklenir. Bir yerel bağlantı hızını artırmak RPC bağlantısı için sınama girişiminde bulunur.

Neden

Yazıcı Ekleme Sihirbazı, Windows 2000 için ınternet yazdırma sunucuları, üçüncü taraf üreticiler bağlanma olanağı vermek için tasarlandığından, bu davranış oluşur. Yazıcı Ekleme Sihirbazı'nı bağlantı Web noktası ve yazdırma veya en iyi duruma getirme hızı denetimi gibi gelişmiş ınternet yazdırma özelliklerini desteklemiyor.

Çözüm

Bu Gelişmiş Özellikler'i kullanmak için <a0></a0>, bağlanmak ve aşağıdaki sözdizimini kullanarak sunucuya işaret ederek, Web tarayıcınızdan yazıcı yükleyin:
http:// servername / printershare

Özellikler

Makale numarası: 222078 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbprint KB222078 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:222078

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com