Proces Microsoft.Exchange.POP3.exe nebo Microsoft.Exchange.Imap4.exe procesu může dojít k selhání po povolení protokolování protokolu POP3 nebo IMAP4 serveru Exchange Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2230824 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po povoleníprotokolovánípro protokol POP3 nebo IMAP4 protokolování protokolu na serveru Microsoft Exchange Server 2007Microsoft.Exchange.POP3.exeproces neboMicrosoft.Exchange.Imap4.exeproces může dojít k chybě. V protokolu aplikací je dále zaznamenána následující událost::


Typ události: Chyba
Zdroj události: Společné MSExchange
Kategorie události: (1)
ID události: 4999
POPIS::
Zpráva programu Watson Chystáte se odeslat dw20.exe pro id procesu:<id></id>, s parametry: E12 c kamarád-zprava doleva AMD64<version number=""></version>M.E.Pop3<or m.e.imap4=""></or>M.E.Diagnostics, M.E.D.Utf8Csv.WriteRawRow,<system.nullreferenceexception></system.nullreferenceexception>,<stamp></stamp>,<version number=""></version>. ErrorReportingEnabled: False.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2407025Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Další informace

Další informace o povolení protokolování pro protokol POP3 nebo IMAP4 protokolování protokolu, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft: nebo protokolování pro protokol IMAP4
Obecné informace o povolení protokolování pro protokol POP3 nebo IMAP4 protokolování

Vlastnosti

ID článku: 2230824 - Poslední aktualizace: 14. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup kbmt KB2230824 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2230824

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com