Şifrelenmiş dosyaları sıkıştırılmış bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223093 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Şifrelenen bir dosya veya klasörün özelliklerini görüntülediğinizde, birimin sıkıştırılmasına ayarlanmış olsa dosyaların sıkıştırıldığı görebilirsiniz. Windows Gezgini arabirimini kullanarak bir dosyayı sıkıştırmak isterseniz, bunu olmayabilir.

Daha fazla bilgi

NTFS sıkıştırması yapılır biçimi nedeniyle, NTFS dosya sıkıştırması ve dosya şifrelemesini birlikte kullanılamaz. Bu seçeneklerden yalnızca birini bir seferde bir dosyayı kullanabilirsiniz.

Not: bir dosyayı sıkıştırılmış şifrelendiği değiştirmek için <a0></a0>, (Kurtarma Aracısı) özel anahtara erişimi, sıkıştırılmış önce dosyanın şifresini çözmek için o dosya ile ilişkili olmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 223093 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB223093 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223093

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com