Windows server 2008 veya Windows 7 makine herhangi bir türde bir ürün anahtarı kullanarak etkinleştirmeye çalışırken hata kodu 0x8007000D.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2230957
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Herhangi türde bir ürün anahtarı kullanarak bir Windows Server 2008 veya Windows 7 makine etkinleştirmeyi deneyin.

Slsmgr - dlv ya da slmgr - ato çalıştıran bir komut satırından aşağıdaki oluşturur:

Veriler geçersiz.

Hata kodu 8007000d.

Neden

Varsayılan olarak System hesabının Tam Denetim izinleri kayıt defteri yolunu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root ve tüm alt anahtarlarının vardır.

Bu izinleri 'Kök' anahtar veya herhangi subkey(s) için değişiklik olursa, hata kodu 0x8007000D ifadesini görüntüleyebilirsiniz.

Çözüm

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root kayıt defteri yolu ve herhangi bir altanahtarı için System hesabına "Altanahtarları numaralandır" iznini ata

İzinleri otomatik olarak atamak için Bu sorunu düzelt bağlantısını tıklatın.  Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve ardından düzeltme adımları sihirbazındaki.

Microsoft Fix it
Bu sorunu düzelt
Microsoft 50485 Düzelt

Not bu Düzelt çözümü tüm diller için çalışır ancak bazı dillerde sihirbaz İngilizce olabilir.

Özellikler

Makale numarası: 2230957 - Last Review: 5 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 10.0
Anahtar Kelimeler: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2230957 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2230957

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com