Код помилки 0x8007000D під час спроби активувати Windows server 2008 або Windows 7 машину, використовуючи будь-який тип ключ продукту.

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2230957
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Спроба активувати Windows Server 2008 або Windows 7 машину, використовуючи будь-який тип ключ продукту.

Працює з командного рядка slsmgr - dlv або slmgr - Ато генерує такі дії:

Даних, є неприпустимим.

Код помилки 8007000d.

ПРИЧИНА

Системний обліковий запис за промовчанням має повний контроль доступу до реєстру шляху HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root та будь-які підрозділи.

Якщо ці дозволи додано програми, створені для 'Корінь' ключа або будь-якого subkey(s), ми хотіли б бачити з кодом помилки 0x8007000D

РОЗВ'ЯЗАНН

Призначити мінімальний дозвіл "Перелічення підрозділи" на рахунок системи для шлях до реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root і будь-який з його subkeys.

Щоб автоматично призначити дозволи, клацніть посилання вирішити цю проблему .  Натисніть кнопку запустити у діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте дії, зазначені в виправити це майстра.

Примітка це виправити це рішення працює для всіх мов, Однак для деяких мов текст майстер може бути англійською мовою.

Властивості

Номер статті: 2230957 - Востаннє переглянуто: 5 вересня 2013 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2230957 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2230957

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com