Integrace WLBS a MSCS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223157 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Windows Load Balancing Service (WLBS) poskytuje škálovatelnost a vysokou dostupnost služby TCP/IP celopodnikové například web, proxy, Virtual Private Networking a služby datových proudů médií. WLBS umožňuje příchozí přenos IP být dynamicky distribuován uzly clusteru (uzly až 32). WLBS může automaticky zjistit, zda uzel v clusteru selže. V tomto případě můžete upravit zbývající uzly převzetí pracovní vytížení.

Microsoft Cluster Service (MSCS) je software, který podporuje připojení dvou serverů do clusteru pro vyšší dostupnost a možností snadnější správy dat a programy jako například Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server atd. MSCS automaticky rozpoznat a obnovit ze serveru selhání nebo program problémy.

WLBS je plně doplňkovou MSCS. MSCS poskytuje spolehlivou platformu pro databázi, zasílání zpráv a souvisejících služeb program pomocí "převzetí služeb při selhání" pro dva uzly, zatímco WLBS zůstatky a distribuuje připojení klienta (připojení TCP/IP) přes více serverů. V konfiguraci dvousložkový MSCS zpracovává vrstvy back-end dat služba WLBS zpracovává vrstvy front-end klienta uživatelského rozhraní (UI).

Další informace

Microsoft aktuálně, není doporučujeme nebo podporu spuštěn MSCS a WLBS na stejném uzlu. Vliv překlopení MSCS na WLBS' zpracování virtuální adresu IP na síťový adaptér clusteru nebyla testována.

Adresy IP MSCS' by neměl být stejný jako WLBS' virtuální adresu IP. MSCS by použijte WLBS' vyhrazenou adresu IP nebo adresu IP jiného na jiný síťový adaptér.

Vlastnosti

ID článku: 223157 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Load Balancing Service
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbnetwork KB223157 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223157

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com