Kurtarılan gerekli olan şifrelenmiş dosyaları aktarma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223178 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Şifrelenmiş Dosya Sistemi'ni (EFS), böylece yalnızca hedeflenen kullanıcılar tarafından verileri okuyabilir bile, diğer kullanıcıların veri erişim bir birimdeki dosyaları şifrelemek için kullanabilirsiniz.

Belirli bir noktada veriyi kurtarmak kurtarma aracısı gerekli olabilir (örneğin, kullanıcı şirketten ayrıldığında veya ortak/özel anahtarı kaybetmesi). Bu durumda, dosyayı başka bir konumdaki bir kurtarma aracısı transfer etmek gerekebilir. Windows 2000 yedekleme verileri aktarabilirsiniz.

Not: varsayılan olarak etki alanındaki, etki alanı için kurtarma aracısı yöneticisidir. Tek başına iş istasyonu veya sunucu örneğinde, yerel yönetici hesabının kurtarma aracısıdır. Ek kurtarma aracıları, yönetici tarafından tanımlanabilir.

Daha fazla bilgi

Şifrelenmiş veri kurtarma aracısı başka bir konuma transfer etmek gerekiyorsa, Windows 2000 ile birlikte gelen Yedekleme programını kullanabilirsiniz. Yedekleme, şifrelenmiş veri diğer veri akışı davranır. Kurtarma Aracısı sonra yedekleme tarafından oluşturulan .bkf dosyasını geri yükleyin ve dosya kurtarma gerçekleştirebilirsiniz.

Not: dosya Windows 2000 NTFS dosya sistemini kullanan bir sürücüye geri yüklenmesi gerekir. Değilse, dosyayı geri yükleme işlemi sırasında atlanır.

Özellikler

Makale numarası: 223178 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB223178 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223178

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com