INFORMACE: The 98 PageFile_Call_Async_Manager služba

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223294 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Windows 98 přidána nová funkce PageFile_Call_Async_Manager, umožňující správci paměti asynchronně zápisu Nedostatek vyrovnávacích pamětí (odkládací soubor) souboru stránky během období čas, kdy není zaneprázdněno činnosti systému souboru VFAT.

Tato funkce může ovlivnit chování ovladače VxD sledování nebo jinak zachytit funkce VxD stránkvacího souboru se nezdařilo. Tento článek se týká, pokud vaše VxD zavěsí PageFile_Read_Or_Write a zjistíte, že není prohlížíte veškerý přenos souboru stránky při použití systému Windows 98.

Další informace

Tuto funkci můžete zakázat příčinou systému chovají stejně Windows 95, některé nákladů celkový výkon systému. Soubor System.ini v jeho oddílu [386Enh] přidejte následující položku:
[386Enh] 
ConservativeSwapfileUsage=1
				
při Boolean výše je nastavena na hodnotu TRUE, jak je uvedeno, PageFile_Call_Async_Manager nikdy nazývá. Pokud tato položka chybí z System.ini, je výchozí nastavení pro ConservativeSwapfileUsage 1 pro Windows 95 a 0 (nula) pro systém Windows 98.

Při asynchronní zápisy odkládacímu souboru provádí Windows 98, tato aktivita není digitalizováno podle zapojení PageFile_Read_Or_Write(). Služba PageFile_Set_Async_Manager volány VFAT upozornit stránkvacího souboru se nezdařilo VFAT je správce asynchronní odkládací soubor aktivity; tím ve skutečnosti služba stanou zpracována rutina uvnitř VFAT PageFile_Call_Async_Manager.

Správce paměti volání PageFile_Call_Async_Manager poskytovat služby s ukazatelem rutiny mmFsIdle (v správce paměti) nečinnosti systému souborů. VFAT později volání této funkce při VFAT nečinnosti zcela (všechny čekající VFAT zápisy byla zapsána), takže správce paměti lze spustit asynchronních zápisů:
ULONG INTERNAL mmFsIdle(void);
				
na oplátku vrací ukazatel na funkci, která se používá k provádění (asynchronní) Správce paměti zapíše do stránkovacího souboru PageFile_Call_Async_Manager:
extern int (CDECL *pfnAsyncPageOut)(PVOID pvBuffer, ULONG bFileOffset);
				
Tato funkce je ve skutečnosti uvnitř VFAT (WriteAsyncSwapPage), která zkopíruje jednu stránku do vyrovnávací paměti jeho mezipaměť a zapíše jej. mmFsIdle používá algoritmus, který generuje volání pfnAsyncPageOut (která jsou ve skutečnosti volání vnitřní VFAT rutina).

Jak správce paměti zaregistruje sám VFAT je následující:
mov   eax, offset32 _mmFsIdle@0  ; Our idle callback.
VxDCall PageFile_Call_Async_Manager ; NOTE: the manager is VFAT.
jc    DICDoneP          ; Failed.
mov   _pfnAsyncPageOut, eax
				

Vlastnosti

ID článku: 223294 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 98 Driver Development Kit (DDK)
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbkmode KB223294 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223294

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com