Pomocí certifikační úřad pro služby souborů EFS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223338 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

(ENCRYPTING File System) je funkce systému Windows 2000 umožňuje uživatelům šifrovat data přímo na svazcích používajících systém souborů NTFS. Funguje pomocí certifikáty založené na standardu X.509. Žádný certifikát (ÚŘAD je k dispozici ze kterého požadavek certifikáty, podsystém EFS automaticky vygeneruje vlastní certifikáty podepsané samy sebou pro uživatele a agentů obnovení výchozí.

Jsou vhodné organizaci implementovat certifikační úřady jako protiklad k povolení EFS generování vlastní certifikáty podepsané samy sebou několik okolností.

Další informace

Zde jsou některé důvody, proč organizace chtít použít certifikační úřad pro generování certifikátu EFS:
  • Pružnější Správa EFS pro obnovení. S infrastrukturou certifikační úřad je možné pro organizaci vystavovat certifikáty obnovení specifické pro vyhrazený zotavení počítače, nikoli řadiče domény.
  • Správa centralizované certifikátů. Správci mohou řídit životnost vydaných certifikátů EFS a mohou publikovat seznamy odvolaných certifikátů k řízení, jak dlouho jsou platné certifikáty obnovení.
  • Škálovatelnost. Certifikační úřady mohou být distribuovány v celé organizaci, poskytování vlastní sadu šablon definovat typy certifikátů vydaných na každé úrovni.
Další informace o EFS naleznete v tématu "Step-by-Step Guide na soubor systému EFS)" na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/windows2000/w2kccadm/dataprot/w2kadm21.mspx

Vlastnosti

ID článku: 223338 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbenv kbinfo KB223338 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223338

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com