TCP počiatočné retransmisiu časovač prispôsobenia pridané do systému Windows NT 4.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 223450 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
DÔLEŽITÉ: Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Pred úpravou databázy registry, presvedčte sa, či chcete zálohovať, a uistite sa, že beriete ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Informácie o tom, ako zálohovať, obnovení a úprave databázy registry získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri vytvorení pripojenia TCP medzi počítačmi v sieťach veľkým oneskorením po?iadavky na pripojenie a údaje môžu byť zbytočne káblových. To môže viesť k navyše dopravné zápchy a prehrávaní alebo pomalej odozve.

PRICINA

Počiatočné ** asova ** opakovaný prenos TCP bol tvrdý-kódované troch sekúnd.

RIESENIE

Systém Windows NT Server alebo Workstation 4.0

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
 • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že môžete vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z nesprávne pomocou editora databázy Registry. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Nové parameter databázy registry bol pridaný do TCP umožniť počiatočné retransmisiu časovač upravia. Tento parameter môže byť užitočné pre veľkým oneskorením siete, kde často kolo-čas presiahne tri sekundy.

Tento parameter ovláda retransmisiu prestoja počiatočná žiadosť TCP spojenia (SYN) a prvé údaje zaslané na pripojenie. Je globálna hodnota, ktorá sa vzťahuje na všetky rozhrania v počítači.

Chcete nastaviť InitialRtt parameter, vykonajte nasledovné kroky:
 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedt32.exe).
 2. Vyhľadajte nasledovný kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters
 3. Na Upraviť v ponuke kliknite na položku Pridanie hodnoty, a potom pridajte nasledovnú hodnotu databázy registry:
  Hodnota meno: InitialRtt
  Typ údajov: REG_DWORD
  Hodnota: 5000 desatinné (napríklad nastaviť na 5 sekúnd)
  Platný rozsah: 0-65535 (desiatkovo)
  Predvolená hodnota: 0xBB8 (3000 desiatkovo)
  Popis: Tento parameter kontroluje počiatočné retransmisiu časový limit používa protokol TCP na každé nové pripojenie. Uplatňuje sa na žiadosť o pripojenie (SYN) a prvý segment údaje zaslané na každom pripojení.
 4. Ukončite Editor databázy Registry.
 5. Reštartujte počítač.

Systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Databázy Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík Service Pack pre systém Windows NT 4.0

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT Server verzie 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

DALSIE INFORMACIE

Starostlivosť by používať pri úprave tejto hodnoty. Nastavenie na veľké hodnoty dramaticky zvýši množstvo času, ktorý trvá pokus o pripojenie TCP sa nepodarí, ak neexistuje cieľovej adresy IP.

Napríklad, predvolená hodnota je 3000 alebo 3 sekundy. V predvolenom nastavení je zopakovať požiadavku na pripojenie 2 krát. Celkový časový limit je (3 + 6 + 12) sekúnd alebo 21 sekúnd.

Ak hodnota databázy registry nastavené na 6000 (6 sekúnd), celkový časový limit bude (6 + 12 + 24) sekúnd alebo 42 sekúnd. Počas tejto doby, žiadosť sa môžu javiť ako prestať reagovať (zablokuje sa).

Vlastnosti

ID článku: 223450 - Posledná kontrola: 13. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB223450 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 223450

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com