OL2000: Chybová zpráva „ Nelze odeslat tuto položku.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223465 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

CHYBOVÁ ZPRÁVA

Při pokusu o odeslání poštovní zprávy zobrazí následující chybová zpráva:
Nelze odeslat tuto položku.

Poznámka: Microsoft Office 2000 obsahuje integrovanou funkci, která umožňuje získat další informace o chybových zprávách nebo výstrahách upozorňujících na obtížně potíže. Pokud chcete tuto funkci povolit pro tuto a další chybové zprávy v aplikaci Microsoft Office 2000, stáhněte soubor Microsoft Office 2000 přizpůsobitelné výstrahy prosím z webu Microsoft Office Update na následující adrese:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C


Poznámka: Pokud dosažení tohoto článku, klepněte na tlačítko Webové informace v chybové zprávě již máte upravitelné výstrahy povolena.

ZPŮSOBÍ, ŽE

CO JE TŘEBA AKCI

Konfigurace pošty aplikace Outlook

Problém může existovat v konfiguraci účtu elektronické pošty sítě Internet v aplikaci Outlook. Navíc může být problém připojením s vaší Internetu poskytovatele služeb (ISP).

Další informace o konfiguraci potíže s instalací Podniková nebo pracovní skupina aplikace Outlook naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195795OL2000: Potíže poradce při potížích konfigurace aplikace Outlook (CW)

Problémy s úložiště pošty zpráv

Úložiště zpráv pro aplikaci Outlook je osobní složky. Tento soubor ukládá objektů aplikace Outlook pomocí strukturu zvláštní vnitřní složek. Pokud je soubor poškozen, nemusí umožnit dodání příchozí nebo odchozí pošty.

Další informace o řešení potíží s osobních složek ve vaší instalaci Podniková nebo pracovní skupina aplikace Outlook naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195717OL2000: (CW) jak vytvořit nový soubor osobních složek
Další informace o řešení potíží s osobních složek v nainstalované aplikaci Outlook pouze síť Internet naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195723OL2000: (IMO) vytvoření nové osobní složky pro účet IMO
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Další informace

Další informace o hromadné odesílání chyby vztahující se k serveru Simple Mail Transport Protocol (SMTP) získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
223477OL2000: Chybová zpráva "Neznámá chyba byla vrácena ze serveru SMTP"
223455OL2000: Chybová zpráva „ server nebyl nalezen"

Vlastnosti

ID článku: 223465 - Poslední aktualizace: 6. září 2006 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbdta kbprb KB223465 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223465

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com