OL2000: Hata iletisi "Bu öğeyi Gönder bırakılamıyor."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Hata iletisi

Bir posta iletisi göndermeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu öğe gönderilemiyor.

Not: Microsoft Office 2000, sorun gidermesi güç olan uyarılar veya hata iletileri hakkında daha fazla bilgi almanıza yardımcı olan yerleşik bir işleve sahiptir. Bu ve Microsoft Office 2000'deki diğer hata iletileri için bu işlevi etkinleştirmek isterseniz, aşağıdaki Microsoft Office Güncelleştirmeleri Web sitesinden Microsoft Office 2000 Özelleştirilebilir Uyarılar dosyasını yükleyin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C


Not: Bu makalede bir hata iletisindeki Web bilgileri düğmesini tıklatarak ulaşıldı, etkin Özelleştirilebilir Uyarılar zaten.

NEDEN OLUYOR

NE DENEYİN

Outlook posta yapılandırmaları

Outlook'ta ınternet e-posta hesabınızın yapılandırmasındaki BIR sorun olabilir. Ayrıca, bir ile ınternet servis sağlayıcınıza (ıSS) bağlanırlığı sorun olabilir.

Outlook'u Corporate veya Workgroup yüklemesini yapılandırma sorunları hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
195795OL2000: (CW) sorun giderme Outlook yapılandırması ile ilgili sorunlar

Posta ileti deposu ile ilgili sorunlar

Outlook için iletiyi kişisel klasör deposudur. Bu dosya, özel iç klasör yapısı'nı kullanarak Outlook nesneleri saklar. Dosya bozuksa, gelen veya giden posta teslimini izin vermeyebilir.

Corporate veya Workgroup yüklemenizdeki Outlook Kişisel Klasörler ile ilgili sorunları giderme hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
195717OL2000: (CW) nasıl yapılır: yeni bir Kişisel Klasörler dosyası oluştur
Yalnızca ınternet postası yüklemenizdeki Outlook Kişisel Klasörler ile ilgili sorunları giderme hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
195723OL2000: (IMO) oluşturma IMO hesap için yeni bir kişisel klasörler
Hepsini aç | Hepsini kapa

Daha fazla bilgi

Posta Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) sunucusuna ilgili hataları gönderme ile ilgili ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
223477OL2000: "SMTP sunucusundan bilinmeyen bir hata döndürdü" hata iletisi
223455OL2000: Hata iletisi "Sunucu bulunamadı"

Özellikler

Makale numarası: 223465 - Last Review: 6 Eylül 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbdta kbprb KB223465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223465

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com