OL2000: (CW) hata iletisi "posta alıp göndermek için bir konum değil bulunamadığından Outlook başlatılamadı. Çift bir kişisel klasör dosyası gibi bir konum eklemek için Windows Denetim Masası'ndaki posta simgesini tıklatın."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223466 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu makaledeki yordamlar yalnızca Outlook'u Corporate veya Workgroup seçeneğiyle yüklediyseniz geçerlidir. Bu seçenekle, İleti Uygulama Programı Arabirimi (MAPI) hizmetlerini kullanabilirsiniz. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Corporate veya Workgroup yüklemesi kullanıyorsanız, "Şirket veya Çalışma Grubu" görünür.

Hata iletisi

Outlook'u başlatmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Posta alıp göndermek için bir konum değil bulunamadığından outlook başlatılamadı. Bir kişisel klasör dosyası gibi bir konum eklemek için Windows Denetim Masası'ndaki posta simgesini çift tıklatın.

Not: Microsoft Office 2000, sorun gidermesi güç olan uyarılar veya hata iletileri hakkında daha fazla bilgi almanıza yardımcı olan yerleşik bir işleve sahiptir. Bu ve Microsoft Office 2000'deki diğer hata iletileri için bu işlevi etkinleştirmek isterseniz, aşağıdaki Microsoft Office Güncelleştirmeleri Web sitesinden Microsoft Office 2000 Özelleştirilebilir Uyarılar dosyasını yükleyin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C


Not: Bu makalede bir hata iletisindeki Web bilgileri düğmesini tıklatarak ulaşıldı, etkin Özelleştirilebilir Uyarılar zaten.

Neden

NE DENEYİN

Teslim konumu kümesine (yok)

Bir posta teslim konumu seçmek için varsayılan Windows ileti profili değiştirin. (Hiçbiri) listesinde yalnızca teslim konumu, bir posta hizmeti ve/veya bir kişisel klasöre ekleyin.

Varsayılan profilde bir posta teslim konumu tanımlamak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Başlat düğmesini tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Denetim Masası'ndaki Posta ve faks simgesini çift tıklatın.
  3. Teslim sekmesinde, Yeni postayı aşağıdaki konuma teslim et listeden bir teslim konumu seçmek için tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Bir kişisel klasörler dosya ekleme hakkında daha fazla bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
195717OL2000: (CW) nasıl yapılır: Outlook'u için yeni bir Kişisel Klasörler dosyası oluştur
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 223466 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbdta kbprb KB223466 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223466

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com