OL2000: Hata iletisi "Microsoft Outlook başlatılamıyor."

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223472 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Hata iletisi

Outlook'u başlatmaya çalıştığınızda bu hata iletisini alırsınız:
Microsoft Outlook başlatılamıyor.

Not: Microsoft Office 2000, sorun gidermesi güç olan uyarılar veya hata iletileri hakkında daha fazla bilgi almanıza yardımcı olan yerleşik bir işleve sahiptir. Bu ve Microsoft Office 2000'deki diğer hata iletileri için bu işlevi etkinleştirmek isterseniz, aşağıdaki Microsoft Office Güncelleştirmeleri Web sitesinden Microsoft Office 2000 Özelleştirilebilir Uyarılar dosyasını yükleyin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C


Not: Bu makalede bir hata iletisindeki Web bilgileri düğmesini tıklatarak ulaşıldı, etkin Özelleştirilebilir Uyarılar zaten.

NEDEN OLUYOR

NE DENEYİN

Tüm Seçili sunucudan Çalıştır


Kur sırasında Özellik Seç iletişim kutusunda seçeneğini Tümünü ağdan çalıştır. Listeden Tümünü Bilgisayarımdan Çalıştır ' ı seçin, bu seçenek, bilgisayarınıza yüklenmiş bazı paylaşılan programlar önler.


Çeşitli Office bileşenlerinin yükleme durumları karıştırmak istiyorsanız, üst düzey Bilgisayarımdan Çalıştır olarak ayarlanmış olması gerekir.

Yetersiz disk alanı hataları

Outlook'u ilk kez başlatırken, aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz.

Şirket Workgroup (CW) modunda seçerseniz:
Microsoft Outlook başlatılamıyor. MAPI32.DLL bozuk veya dosyanın sürümü yanlış. Bu neden başka bir ileti yazılımı yükleyerek edilmiş. Lütfen Outlook'u yeniden yükleyin.
Yalnızca ınternet postası (IMO) modunda seçerseniz:
İşlem başarısız oldu.
Outlook'u çalıştırmak için disk alanı yetersiz olabilir veya özellikle de, ilk çalıştırma gerekli görevleri tamamlamak için. Disk alanını boşaltın ve sonra Outlook'u yeniden başlatın.

Yetersiz izinler

HKEY_LOCAL_MACHINE için Tam Denetim izinleri ayarlamak için Regedt32'yi kullanın. Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
235530OL2000: Hata iletisi: "Windows NT Workstation üzerinde Outlook başlatılamıyor"
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 223472 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbprb KB223472 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223472

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com