OL2000: (IMO) hata iletisi: WinFax yüklemesi başarısız oldu. Faks özellik kullanılabilir değil.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 223491 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu yordamlar Outlook'u yalnızca ınternet postası seçeneğiyle yüklediyseniz geçerlidir. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Yalnızca Internet Postası seçeneği yüklüyse, "Yalnızca Internet Postası" görünür.

Microsoft Outlook ve Microsoft Outlook Express e-posta istemcileri arasındaki farklar hakkında bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
257824OL2000: Değişiklikleri Outlook ve Outlook Express

Hata iletisi

Microsoft Windows NT Workstation üzerinde çalışan Outlook faks iletisi göndermeye çalışırsanız, aşağıdaki dizi hata iletileri alabilirsiniz:
WinFax yüklemesi başarısız oldu. Faks özelliği kullanılabilir değil.
-VEYA-
Microsoft Outlook, gönderme veya alma için Symantec Fax Starter Edition kullanamazsınız. Microsoft Outlook'u yüzünden, Windows Yükleyici hata 1603 gereken dosyaları yükleyemiyor. error_install_failure.
-VEYA-
Microsoft Outlook, gönderme veya alma için Symantec Fax Starter Edition kullanamazsınız. Bu özellik şu anda yüklü değil. Şimdi yüklemek istiyor.
Not: Microsoft Office 2000, gidermek zor olan Uyarılar veya hata iletileri hakkında daha fazla bilgi almanıza yardımcı olan yerleşik bir işleve sahiptir. Bu ve Microsoft Office 2000'deki diğer hata iletileri için bu işlevi etkinleştirmek isterseniz, aşağıdaki Microsoft Office Güncelleştirmeleri Web sitesinden Microsoft Office 2000 Özelleştirilebilir Uyarılar dosyasını yükleyin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C
Not: Bu makalede bir hata iletisindeki Web bilgileri düğmesini tıklatarak ulaşıldı, etkin Özelleştirilebilir Uyarılar zaten.

NEDEN OLUYOR

You attempted to send a fax message from Outlook running on Microsoft Windows NT Workstation. Because the fax software is not installed, Office attempts to install the Symantec Fax Starter Edition on demand. In this case, you are not logged on to Windows NT as an administrator and the installation cannot complete.

NE DENEYİN

Outlook'tan çıkın ve Windows NT için Windows NT. log iş istasyonunun yönetici grubundaki bir hesabın ile yeniden başlatın ve sonra da Outlook'un faksı girişimi. Yönetici izinlerine sahip, Symantec Fax Starter Edition faks, girişimi ilk kez yüklemek için izin verilir.

Bu sorun hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
212976OL2000: Windows NT Workstation'ı kullanma (IMO) Faks bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.


Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 223491 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbprb KB223491 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:223491

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com