Nelze odinstalovat doplněk 1.0 rozšíření Pomocník hledat v aplikaci Mozilla Firefox po instalaci nejnovější aktualizace pro Microsoft Search Enhancement Pack z webu Microsoft Update

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2237744 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci nejnovější aktualizace pro Microsoft Search Enhancement Pack z webu Microsoft Update, zjistíte, že aktualizace nainstaluje doplněk 1.0 rozšíření Hledat nápovědu v aplikaci Mozilla Firefox. Tento doplněk nelze odinstalovat z doplňků Firefox správce.

Microsoft Update nainstaluje tuto aktualizaci, pokud jsou nainstalovány systému Windows Live Toolbar nebo MSN Toolbar 3.x.

Příčina

Microsoft Search Enhancement Pack je součástí, umožňuje vyhledávání systému Windows Live Toolbar, MSN Toolbar a panel Bingu Liuovi funkce. Bingu Liuovi panelu a MSN Toolbar 4.xpodporuje aplikace Internet Explorer a Firefox. Windows Live Toolbar a panel nástrojů MSN 3.xpodporu aplikace Internet Explorer pouze. Za účelem podpory panelu Bingu Liuovi a MSN Toolbar 4.xHledat nápovědu rozšíření 1.0 doplněk nelze odinstalovat v Správce doplňků Firefox.

Jak potíže obejít

DůležitéPokud jste nainstalovali Bingu Liuovi panelu aplikace Outlook nebo MSN Toolbar 4.xbyste měli nelze odinstalovat doplněk 1.0 rozšíření Pomocník hledat v aplikaci Firefox protože požadované součásti.

-Li instalaci systému Windows Live Toolbar nebo MSN Toolbar 3.x, postupujte podle následujících kroků odinstalovat doplněk 1.0 rozšíření Pomocník hledat v aplikaci Firefox:
 1. Ukončete všechny spuštěné instance Firefox.
 2. Používáte 32bitovou verzi systému Windows, otevřete následující složku:
  %ProgramFiles%\Microsoft\Search Helper\firefoxextension Pack\Search rozšíření
  Používáte 64bitovou verzi systému Windows, otevřete následující složku:
  % ProgramFiles(x86) %\Microsoft\Search Helper\firefoxextension Pack\Search rozšíření
 3. OdstranitSearchHelperExtensionsložky.
 4. Spusťte prohlížeč Firefox.
 5. V Firefox, klepněte na tlačítkoDoplňkynaNástrojenabídka.
 6. vDoplňkydialogové okno, ověřte, zda je doplněk Hledat nápovědu rozšíření 1.0 není zde.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o panelu Bingu Liuovi, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:

http://www.discoverbing.com/Toolbar

Poznámka:Při instalaci panelu Bingu Liuovi, panelu Bingu Liuovi instalační program nainstaluje Microsoft Search Enhancement Pack. Instalační program Microsoft hledání Enhancement Pack nainstaluje doplněk 1.0 rozšíření Hledat nápovědu v aplikaci Firefox pro podporu Bingu Liuovi Bar.


Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2237744 - Poslední aktualizace: 14. června 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Live Toolbar
Klíčová slova: 
kbtshoot kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2237744 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2237744

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com