Nie można odinstalować dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnika wyszukiwania w programie Mozilla Firefox, po zainstalowaniu ostatnich aktualizacji dla Microsoft Search ulepszenie Pack z witryny Microsoft Update

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2237744 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu ostatnich aktualizacji dla Microsoft Search ulepszenie Pack z witryny Microsoft Update, można zauważyć, że aktualizacja instaluje dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnika wyszukiwania w programie Mozilla Firefox. Nie można odinstalować ten dodatek z Menedżera dodatków przeglądarki Firefox.

Witryna Microsoft Update instaluje aktualizację po zainstalowaniu narzędzi na żywo Windows lub 3 pasek narzędzi MSN.x.

Przyczyna

Pakiet rozszerzenie wyszukiwania Microsoft jest składnikiem umożliwia wyszukiwanie funkcje systemu Windows Live narzędzi, pasek narzędzi MSN i pasek Bing. Pasek Bing i pasek narzędzi MSN 4.x obsługuje program Internet Explorer i Firefox. Windows Live, pasek narzędzi i pasek narzędzi MSN 3.x obsługuje tylko program Internet Explorer. Aby obsługiwać pasek Bing i 4 pasek narzędzi MSN.x, dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnik wyszukiwania nie można odinstalować w Menedżerze dodatków przeglądarki Firefox.

Obejście problemu

Ważne Jeśli zainstalowano Pasek Bing lub 4 pasek narzędzi MSN.x, nie należy odinstalować dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnika wyszukiwania w programie Firefox, ponieważ wymagany składnik.

Jeśli zainstalowany jest pasek narzędzi Windows Live lub 3 pasek narzędzi MSN.x, wykonaj następujące kroki, aby odinstalować dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnika wyszukiwania w programie Firefox:
 1. Zamknij wszystkie uruchomione wystąpienia programu Firefox.
 2. Jeśli używasz 32-bitowej wersji systemu Windows, otwórz następujący folder:
  Rozszerzenie Pack\Search Helper\firefoxextension %ProgramFiles%\Microsoft\Search
  Jeśli są uruchomione 64-bitowej wersji systemu Windows, otwórz następujący folder:
  % ProgramFiles (x 86) %\Microsoft\Search Helper\firefoxextension Enhancement Pack\Search
 3. Usuń SearchHelperExtension folder.
 4. Uruchom przeglądarkę Firefox.
 5. W programie Firefox kliknij przycisk Dodatki na Narzędzia menu.
 6. W Dodatki okno dialogowe pola, sprawdź, czy dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnik wyszukiwania nie istnieje.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o pasku Bing odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:

http://www.discoverbing.com/Toolbar

Uwaga Podczas instalowania pasek Bing program instalacyjny pasek Bing instaluje pakiet rozszerzenie wyszukiwania firmy Microsoft. Program instalacyjny pakietu rozszerzenie wyszukiwania Microsoft instaluje dodatek 1.0 rozszerzenie Pomocnika wyszukiwania w Firefox obsługuje pasek Bing.


Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2237744 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows Live Toolbar
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2237744 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2237744

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com