XL2000: Chybová zpráva: Formát není platný

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 224134 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Chybová zpráva

Při otevření souboru v aplikaci Microsoft Excel se zobrazí následující chybová zpráva:
Formát souboru není platný.
Poznámka: Microsoft Office 2000 obsahuje integrovanou funkci, která umožňuje získat další informace o chybových zprávách nebo výstrahách obtížné řešení. Pokud chcete tuto funkci pro tuto a další chybové zprávy v sadě Microsoft Office 2000 aktivovat, stáhněte si z webu Microsoft Office Update na následující adrese soubor Microsoft Office 2000 Customizable Alerts (Výstrahy sady Microsoft Office 2000 s možností vlastního nastavení):
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C
Poznámka: Pokud dosaženo tohoto článku klepnutím na tlačítko Webové informace v chybové zprávě již mít povoleno upravitelné výstrahy.

Možná řešení

Více verzích aplikace Excel nainstalované

Pokud máte více než jednu verzi aplikace Excel nainstalovaná ve stejném počítači, naleznete v následujícím článku Microsoft Knowledge Base pro kroky vyřešit váš problém.
214388XL2000: Spuštění více verzí uzavřený

Otevírání směrované sešit E-mail

Pokud tato chyba se zobrazí při pokusu o otevření sešitu má byly směrovány vám v e-mailu od jiného uživatele Excel, naleznete v následujícím článku Microsoft Knowledge Base pro kroky vyřešit váš problém.
211919XL2000: "Formát not valid" se směrovaná otevření sešitu

Otevření textového souboru

Pokud tato chyba se zobrazí při pokusu o otevření textového souboru (PRN, TXT nebo CSV), najdete v následujícím článku Microsoft Knowledge Base pro kroky vyřešit váš problém.
323626XL: "SYLK: Formát není platný" chybová zpráva při otevření souboru

Vlastnosti

ID článku: 224134 - Poslední aktualizace: 2. prosince 2005 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kberrmsg kbprb KB224134 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:224134

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com