XL2000: Chybové hlásenie: formát súboru nie je platný

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 224134 - Zobrazi produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbali všetko | Zbali všetko

Na tejto stránke

CHYBOV HLASENIE

Keď otvoríte súbor v programe Microsoft Excel, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Formát súboru nie je platný.
POZNÁMKA: Balík Microsoft Office 2000 má zabudovanú funkčnos, vďaka ktorej môžete získa ďalšie informácie o ažko riešitežných upozorneniach alebo chybových hláseniach. Ak chcete povoli túto funkčnos pre toto a ďalšie chybové hlásenia v balíku Microsoft Office 2000, prevezmite súbor Microsoft Office 2000 Customizable Alerts z webovej lokality Microsoft Office Update na nasledovnej adrese:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C
POZNÁMKA: Ak ste dosiahli tohto článku kliknutím Web Info tlačidlo v chybovom hlásení, ste už majú funkcionalita Customizable Alerts zapnuté.

VYSKUSAJTE TIETO TIPY

Viacero verzií programu Excel nainštalovaný

Ak máte viacero verzií programu Excel nainštalovaný na tom istom počítači, sa vzahujú na článok v databáze Microsoft Knowledge Base pre kroky vyrieši vᚠproblém.
214388XL2000: Spustené viaceré verzie programu Microsoft Excel

Otvorenie smerovaný zošit v e-mailu

Ak táto chyba sa zobrazí, keď sa pokúsite otvori zošit, ktorý bol presmerovaný na vás e-mailom z inému používatežovi programu Excel, pozrite článok databázy Microsoft Knowledge Base pre kroky vyrieši vᚠproblém.
211919XL2000: "Formát nie je platný" sa zobrazí otvorenie smerovaného zošita

Otvorenie textového súboru

Ak sa táto chyba objaví pri pokuse otvori textový súbor (.prn, .txt alebo .csv), postúpi nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base pre kroky vyrieši vᚠproblém.
323626XL: "SYLK: formát súboru nie je platný" pri otvorení súboru zobrazí chybové hlásenie
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 224134 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
Kžúčové slová: 
kbdownload kberrmsg kbprb kbmt KB224134 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladatežom. Spoločnos Microsoft ponúka články preložené prekladatežmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnos prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahova chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robi chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnos Microsoft nenesie zodpovednos za akékožvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkožvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnos Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaž chcete vidie anglickú verziu článku, kliknite sem:224134

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com